• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yeni aldığım seat ibiza için servis

ersinsavas

Kayıtlı Üye
İsim
Ersin
Nereden
Kocaeli
Araç
İbiza 1.4 Signo
Selam arkadaşlar. Kocaeli/gebze’de oturuyorum aranıza yeni katıldım.Geçen hafta seat ibiza 2004 signo otomatik vitesli bi araç aldım. Bu ilk aracım . Eşimin ısrarı sonucu otomatik aldık. Bana kalsa manuel kullanıyorum zaten. Gerçi Şu anlık bi problem yok vites geçişleri hiç hissedilmiyor. Gidişi güzel arabayı beğendim yani. Bu fiyatlara renault bakıyordum iyiki almamışım diyorum. Gebze tuzla kartal civarı bildiğiniz işini iyi yapan bi servis varmıdır. Özellikle bu taraflarda oturan arkadaşlardan yardım istiyorum. 2 bin km sonra yağ bakımı felan olacak. İşini iyi yapan ustaya götürmek istiyorum bi sorun çıktığında. Şimdiden teşekkürler. Görüşmek üzere.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Selam arkadaşlar. Kocaeli/gebze’de oturuyorum aranıza yeni katıldım.Geçen hafta seat ibiza 2004 signo otomatik vitesli bi araç aldım. Bu ilk aracım . Eşimin ısrarı sonucu otomatik aldık. Bana kalsa manuel kullanıyorum zaten. Gerçi Şu anlık bi problem yok vites geçişleri hiç hissedilmiyor. Gidişi güzel arabayı beğendim yani. Bu fiyatlara renault bakıyordum iyiki almamışım diyorum. Gebze tuzla kartal civarı bildiğiniz işini iyi yapan bi servis varmıdır. Özellikle bu taraflarda oturan arkadaşlardan yardım istiyorum. 2 bin km sonra yağ bakımı felan olacak. İşini iyi yapan ustaya götürmek istiyorum bi sorun çıktığında. Şimdiden teşekkürler. Görüşmek üzere.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hayırlı olsun aracınız bende gebzedeyim tatlı kuyuda ustamız var her konuda yardımcı olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

ersinsavas

Kayıtlı Üye
İsim
Ersin
Nereden
Kocaeli
Araç
İbiza 1.4 Signo

memet_one

Administrator
İsim