Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İbiza Kol Dayama

Geçen hafta 2017 ibiza style aracımıza Balıkesir yağcı otomotivden 600 tl ye işçilik dahil fiyata taktırdık..Kesinlikle tavsiye ederim..Şunu da söylemem gerekir ki sonradan takılmadan araç üzerinde kesinlikle gelmesi gereken bir parça bu..

Geçen hafta 2017 ibiza style aracımıza Balıkesir yağcı otomotivden 600 tl ye işçilik dahil fiyata taktırdık..Kesinlikle tavsiye ederim..Şunu da söylemem gerekir ki sonradan takılmadan araç üzerinde kesinlikle gelmesi gereken bir parça bu..
merhaba hocam bende alicam koldayama fakat suan turkiyede yok diyor bursa ve canakkale seat . bursa daki 10 15 gun sonra gelir dedi ve iscilik dahil 800 dediler . bunu daha uyguna nasil hallederim ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bu kolcagi bende satin aldim ne den pahali diye sorunca bu urunun aronaya da uyumlu oldugundan ust sinif aksesuar oldugunu solediler....

İnternetten 100 küsür liraya almıştım ben 2016 model ibiza ma eğer yeni kasalara uyumluysa kesinlikle tavsiye ederim çatır çutur trim sesi falan yok

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İnternetten 100 küsür liraya almıştım ben 2016 model ibiza ma eğer yeni kasalara uyumluysa kesinlikle tavsiye ederim çatır çutur trim sesi falan yok

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Malesef henüz yan sanayi aksesuarları yok aracın, ama olsa da tercih edermiydim pek bilemiyorum.

Gaziantep Şahintaş Otomotiv montaj hariç 640 TL fiyat verdi. bence değmez. yan sanayisini beklerim.

Geri
Üst Alt