Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İbiza Kol Dayama

İstanbul Maslak doğuş otoda Taktırdım 300 TL’ye montaj dahil

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Günaydın ben Antalyadayım burada ki başaran dizayn işi yapmadıklarını söylüyor yani ne kolçak ne geri görüş kamerası vs hizmet alamıyorum

Taktıran arladaşlar bi foto paylaşırsa çok makbule geçecek

Mrb Kolçaksız araç kullanmaya alışkın olmadığım içim bende Kolçak arayışı içindeydim sağda solda 50 60 liraya kalitesiz vidalı ürünler var tavsiyem vidalı alacaksan kaliteli bir ürün için deldir aracı 50 60 tl ilk ürün için aracı deldirme bardaklına vedasız mantıksız ürünler var ben ondan taktım gayet memnunum gitti gidiyordan bula bilirsin 150 tl olması lazım

• Beğen
Reaksiyonlar: zubb
600 lira cok pahali degil mi yahu? Sitede arac olusturucuda kol dayama ve surucu koltugu alti goz 300 kusur yaziyordu. +Otv kdv girince 600 buluyor mu, yoksa 1000 lira da soylesem satilir diye mi dusunuyor bayiler?

Mrb Kolçaksız araç kullanmaya alışkın olmadığım içim bende Kolçak arayışı içindeydim sağda solda 50 60 liraya kalitesiz vidalı ürünler var tavsiyem vidalı alacaksan kaliteli bir ürün için deldir aracı 50 60 tl ilk ürün için aracı deldirme bardaklına vedasız mantıksız ürünler var ben ondan taktım gayet memnunum gitti gidiyordan bula bilirsin 150 tl olması lazım

Hocam foto ve link paylaşabilir misiniz?

Geri
Üst Alt