Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İbiza 1.2 TSI Orjinal Cupra Jantları ve Voglant 3,5 cm Spor Yay

Hakikatten fazla düşürmemiş 5 cm ideal olurdu düşüncesindeyim jatları siyah kaplattır

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kazasız belasız kullanmak dileğiyle ayrıca nerden nekadara aldın öğrenmek isterim jantları
[doublepost=1482864602,1461799832][/doublepost]kardesım aracı showroom dan alırken uzerınde olmasını ıstedıgım ama hala daha o jantlara sahıp olamamanın huznunu yasayarak gonlumu avutan bırı olarak jantlar super olmus nerden ne kadar aldın bılmek ısterım

Maşallah çok güzel olmuş , bir de scw yeni yıl çekilişinde spoiler çıkarsa bence daha da çok yakışır araca

Güzel durmuş allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullan

Bumerang ile gönderildi

Hepinize Merhaba arkadaşlar arabayı ilk aldığım zaman foruma üye olup ufak bir tanışma faslına girmiştim. Geçen sürede arabaya pek bişey yapamadım fakat şimdi uzun uğraşlar ve arayışlar sonucu cupra jantına kavuştuk ve arabamızı bastık :) sizlerle paylaşmak istedim. Herkese hayırlı
günler.
Ekli dosyayı görüntüle 12275 Ekli dosyayı görüntüle 12276 Ekli dosyayı görüntüle 12277

Hayırlı olsun :) eibach ın aracı basma konusunda dAha iyi olduğu bilgisini almıştım. Aracın eski halini bilmediğim için ne kadar basıldığı hakkında yorum yapamıyorum. Ancak, jantlar şık durmuş. İyi günlerde kullanın :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt