Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İbiza 1.2 TSI Orjinal Cupra Jantları ve Voglant 3,5 cm Spor Yay

brksk27

Kayıtlı Üye
Hepinize Merhaba arkadaşlar arabayı ilk aldığım zaman foruma üye olup ufak bir tanışma faslına girmiştim. Geçen sürede arabaya pek bişey yapamadım fakat şimdi uzun uğraşlar ve arayışlar sonucu cupra jantına kavuştuk ve arabamızı bastık :) sizlerle paylaşmak istedim. Herkese hayırlı
günler.
20160424_120956.jpg 20160424_120934.jpg 20160424_120942.jpg

guzel olmus gule gule hayırlısıyla kullanman dılegıyle yakışmiş

hayırlı olsun, kazasız belasız kullan

Yeni kasa ibiza fr ile 4 kapı 1.2 tsi nin yayları aynımıdır ? Bende yeni kasa ibiza fr mevcut 1.0 tsi ona yay almak istiyorum en cok düşürenini ve hangisinin uyumlu olduğunu bilmiyorumm.

Yeni kasa ibiza fr ile 4 kapı 1.2 tsi nin yayları aynımıdır ? Bende yeni kasa ibiza fr mevcut 1.0 tsi ona yay almak istiyorum en cok düşürenini ve hangisinin uyumlu olduğunu bilmiyorumm.
Yaylar aynı olmaz muhtemelen, takarlar uyar ama aynı basma derecesini alamazsın motor ağırlıkları vs. den dolayı. Birebir uyumlusunu bulup al derim. Ben 3,5 cm yay aldım çok basmadı araba çamurluk mesafesi uzun olduğundan dolayı, bu çamurluk olayı ibizaların genel problemi zaten aynı ölçülerde yaylar polo gibi diğer arabalarda daha basık gösterirken ibizada göstermiyor. tatmin olmayınca gidip 3 cm daha press yaptırdım o zaman içime sindi.

Yaylar aynı olmaz muhtemelen, takarlar uyar ama aynı basma derecesini alamazsın motor ağırlıkları vs. den dolayı. Birebir uyumlusunu bulup al derim. Ben 3,5 cm yay aldım çok basmadı araba çamurluk mesafesi uzun olduğundan dolayı, bu çamurluk olayı ibizaların genel problemi zaten aynı ölçülerde yaylar polo gibi diğer arabalarda daha basık gösterirken ibizada göstermiyor. tatmin olmayınca gidip 3 cm daha press yaptırdım o zaman içime sindi.
İşte tam benim sorunumu ifade etmişsin satılık olan yayların hepsinde 2008 sonrası araçlara uyumlu yazıyor ama ne motor haçmi nede yakıt türü yazmıyor hepsine olur yazıyor benim aracıma uyan yayın kodunu öğrenmem gerekiyor ama o kodu nereden öğrenirim bilmiyorum soğuk pres son care .

Geri
Üst Alt