Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yenı ıbıza 1.0 tsı mı _ leon 1.2 tsı mı (0 km)

Bu arada sizin aracta hic ek opsyon varmi ve kaca maloldu. Sormasi ayip

Bu arada internette birkac sitede var olay yeni polo .ibiza ve aronadada ayni problem varmis

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. İyi fiyat. Umarım artış olmaz.

Teskkur ederim. Walla bana avek te satis danismani soyledi. Hatta showroomda hic ibiza yoktu onuda sordum. 2018 tum ibizalarda emniyet kemeri acilma problemi dedi. Bende pek ustune gitmedim . Galiba arka ortadaki kemer takilinca arka gruptaki kemerler otomatik bosa mi ne cikiyomus. Bunun icin satilmis araclarda dahil hepsi servise cagrilacak dedi .nekdar dogru veya hepsindemi var orasi muamma bende oyuzden bekliyorum. Suan

Doğru avek esenler de hiç ibiza yoktu internet üzerinden gördüm bende polo ve ibizalarda sorun varmış sadece

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sorun cozlulmus kemerde degisim yapiliyormus suan

Bu arada arac rengini opak olarak vermeye kalktilar. Urban gri icin anlasmistim. Beyaz verebilirz dediler.
Valla bende o gazla alimdan vaz gectim.ve arkasindan dolar -euro uctu gitti. İnsallah pisman olmam.
Bakalım hayirliai

Tekrar merhaba arkadaslar yilan hikayesine donusen satin alma hikayemi tekrar seat ibizaya opak rengi kabul ederek sonlandirdim.
Piyasada ibizadan daha uygun fiyatli binilecek bir arac kalmamis malesef.
Araci eski anlastigim fiyattan veriyorlar.
Bakalim tdi ibizadan sonra tsi beni uzecekmi ;)

Geri
Üst Alt