Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yay yardım...

ben uzun yolda 3,5 la bile alt karter muhafazayı sürttüm :D eğer 5 olsaydı şanzıman sizlere ömür

3.5 LA Sürtmek baya zor sen zoru başarmışın:) arkalara 5lik taksan çok çok yarım cm düşer önlere 5 cm koysan bildiğim kadarıyla 4 cm falan düşüyo yani 1 cm çok büyük farklar yaratmıyo direk 5cm e geç bence çünkü bana 5 te yetmedi şuan sürünüyorum hala indirsem mi diyorum bu işin sonu yok ya :)

bu gün 700 km yol geldim yaklaşık...5cm yay , gırtlak bagaj ve 3 kişi...araba yerlerdeydi...bozuk zeminde baya baya esnedi zaman zaman araba.ama sürtme yaşamadım hiç...bi kaç örnek fotoda koyayım bari:)

fotoraf0245k.jpg

fotoraf0244.jpg

beyler bunlarda nekı ya sız benım aracı normal tenekelerle gormenız lazım bıde antalyaya gıderken arkada sadece220 kg cıvarı vardı bıde dusnun 14 jantla aracın kıcı nerde?

Geri
Üst Alt