Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yay ve garanti

Çok vahim bir durum. Desenize 2 sene hiçbir şeye dokunamayacağız. Araba gelmeden yay bakıyordum bende. :)

Siz ilerde şanzıman , motor veya garantiye gireni bir arıza ile karşılaşırsanız garantiyi bozmadığınıza pişman olmazsınız.Netice de kul yapımı araçlar ,ama eğer sorun olursa, ben param ile yaptırırım diyorsanız kimse bir şey diyemez.

Bu araçlardaki yani mk3 deki sesler için ne diosun ön konsol sunroff debriyaj her yerden ses geliyo :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Abi senin kulaklarin çok iyi duyuyor yada gerçekten senin araç içine çok ses geliyo benim sesle ilgili hiç sorunum yok

Aman aman bi ses yok ama tıkırtı gelio tam yerini saptayamadm ama sunrofff die düşünüyprum sonuç olarak herkese teşekkürler bn yay takacagım Allah korusun bi sorun olursada yayları cıkartıp öle gitcem:)

Aman aman bi ses yok ama tıkırtı gelio tam yerini saptayamadm ama sunrofff die düşünüyprum sonuç olarak herkese teşekkürler bn yay takacagım Allah korusun bi sorun olursada yayları cıkartıp öle gitcem:)

En mantiklisi abi birde yaydan sonra amortisör ayarlarina haktır unutma sonra daha fazla ses geliyor diye arabayı satmanı istemem

Amörtisör ayarı derken ne demem lazım veya anadolu yakası yayları taktırabşleceğim veya siz nerde taktırdınız veya yayları nerden ne kadara aldınız bn anadolu yakasındayım

Herkese hayırlı sabahlar mk3 leona eıbach spor yay takacagım ama bnm bildigim ön takım garantiden cıkar fakat eryayı aradım tüm aracı komple garantiden cıkar dediler hakkında bilgisi olan varmı

Komple garantiden cikmaz. Sadece takilan yer ile sıkıntı yasadiginizda o bölüm garanti disi olur.

Amörtisör ayarı derken ne demem lazım veya anadolu yakası yayları taktırabşleceğim veya siz nerde taktırdınız veya yayları nerden ne kadara aldınız bn anadolu yakasındayım

Anadolu yakasında neredesiniz tam kartal oto sanayine mrt var murat abi hem pres yapıyor hem araca göre coil. yapıyor ona taktira bilirsin söylersiniz amortisör sertlik ayarını da yaparmisiniz dersen o yardımcı olur

Murat amortisör mü iki kardeşler

Geri
Üst Alt