Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardim

fr ön ve arka tampon takabilirsin.
ön tampon- panjur-fr amblem- ızgara- sisler ve sis kapaklarını alman gerek. servisten boya montaj 4 bini bulur. sahibindende tam dolu 2 bine çıkma bulabilirsin ama alırken gidip görüp almanda fayda var. bazılarının tampon tırnakları kırık olabiliyor.
arka fr tampon yine çıkma olarak 500-750 arası çok var. aracında ön park sensörü yoksa çıkma alacağın tampondada olamaması daha iyi olur. arka fr tamponların hepsinde sensör delikleri olur

2015 model 1.2tsi leon beyaz aracim var yeni aldim.
modifiye konusunda yeniyim ve hic anlamam sadece aracimin on ve arka tamponlarini degistirmek istiyorum.
Fr lerin tamponlari hosuma gidiyor ama nasil temin ederim nasil taktiririm veya aracima bunlar uygunmudur.
Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayırlı olsun aracınız
Ön tampon FR ve Cupra aynı fiyattı sadece ızgaralarda farklılık gösteriyor çıkma alıp boyatıp takabilirsiniz
Arka tamponu değiştirmeye gerek yok eğer aero tampon almayacaksanız normal tampona difizör ve Egsoz yaptırmak daha iyi ve maliyetsiz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt