Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

[ YARDIM ] Seat İbiza 1.4 Style [ 2014 ]

akinsinan

Kayıtlı Üye
Herkese Merhabalar seat ibiza alarak yeni bir maceraya atıldım , birkaç soru sorucam bir ibiza aldım 1.4 ‘ 23 binde ‘ , araçta egzoz var aman amam bir ses yok ama beni rahatsız ediyor sesi çünkü sevmiyorum aldığımda araçta takılıydı orjinal egzozunuda sahibinden aldım acaba bu ses çıkaran egzoz yakıt tüketimini etkilermi yani yükseltirmi ?

Birde expertizde araç 95 beygir çıktı bu nasıl oluyor normalde 85 lik biliyorsunuz .

Herkese Merhabalar seat ibiza alarak yeni bir maceraya atıldım , birkaç soru sorucam bir ibiza aldım 1.4 ‘ 23 binde ‘ , araçta egzoz var aman amam bir ses yok ama beni rahatsız ediyor sesi çünkü sevmiyorum aldığımda araçta takılıydı orjinal egzozunuda sahibinden aldım acaba bu ses çıkaran egzoz yakıt tüketimini etkilermi yani yükseltirmi ?

Birde expertizde araç 95 beygir çıktı bu nasıl oluyor normalde 85 lik biliyorsunuz .

1.4 lerde 85 den 95 e cikoyordu chip uygulamasi ile yanlis hatirlamiyorsam ustune egsozunda olmasi aracta yazilim olma ihtimalini arttiriyor buda aracin zorlanarak kullanilmis olma ihtimalini arttiriyor ne yazikki. 2. Elde paranoyak olmak lazim yalanci cok.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Expertiza baktırdım abi araç kullanılmamış nerdeyse diyor . O yüzden alımını yaptım çok şükür memnunum . Chip tuning uygulamasını herkes tavsiye ediyor aslında egzoz çıkartmayı düşünuyorum benzini etkiliyormu onu araştırıyorum

Geri
Üst Alt