Yardım.Elektrık tesısatı hakkında | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Yardım.Elektrık tesısatı hakkında

Konu, 'Toledo' kısmında yakupersoy33 tarafından paylaşıldı.

1. yakupersoy33

yakupersoy33
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaslar dun teybı sokup arkasındakı soketlerde 3 lu mavı sarı yesıl renkte kı soketlerın cd changer baglantısı oldugunu duymustum bunların gırıs soketını ararken bagajda yada torpıdoda oldugu soylendı bagajda bulamadım ve torpıdoyu sokmek zorunda kaldım yınede bulamadım daha cok soketlerın devamı dıreksıyon tarafına dogru gıdıyor..ayrıca aırbag mekanızmasının alt tarafında bos ta soket var ne soketı bılemedım..

Resımlerın boyutu cok fazla geldı yuklemeyı yapamadım!!!!

2. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    6.851
    Ödül Puanları:
    113
    Resim sitesine ekleyip link atın resmin bilen arkadaşlar net cevap verirler

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

3. burak27

burak27
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
  4. yakupersoy33

yakupersoy33
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Evet bu soketler baglı teypte fakat soketlerın dıger kısımlarını bulamıyorum kablolarını az cok takıp ettım dıreksıyon tarafına dogru gıdıyor.

5. burak27

burak27
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    direksiyona giden ses açıp kapama tuşu c2 (ortadaki) malesef dreksiy onda özellik olmadığı için kullanılamıyor . dreksiy onu değiştirirsen kullana bilirsin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfayı Paylaş