Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardımlarınızı bekliyorum

Asder

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aşağıda belirttiğim üzere 10-15 gündür buradan kesin çözüme dair desteklerinizi beklemekteyim.

Arkadaşlar aracım 2007 ibiza 2007 tam otomatik 135000 binde benzin lpgli hem benzinde hem lpgde titreme akabinde stop etme sorunu var maraz ustanın tavsiyesi üzerine krank mili sensörü orijinali ile değiştirildi fakat sorun devam ediyor kafayı yemek üzereyim maraz ustayla tekrar görüşücem ama bir fikri benzer sorunu olanın yardımını rica ederim.

Boğaz kelebeği temizlendi,gaz ayarı yapıldı,krank mili sensörü orijinali ile değiştirildi ama yinede sorunu bulamadık. Benzinde stop etmiyor ara ara gaz kesiyor ağırlaşıyor lpg de gaz kesiyor titriyor stop ediyor. Başak oto sanayi alibeyköyde önereceğiniz birileri var mı veya istanbul fatihte

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hava akışmetre olabilir.Benzer araç bulup denemek gerekir.

Ben ateşleme sistemi diyorum. :) İnanın bu titreme stop etme olayını çözemediğimden eski aracmı satıp sıfır araç almıştım.

Arkadaşlar aşağıda belirttiğim üzere 10-15 gündür buradan kesin çözüme dair desteklerinizi beklemekteyim.

Arkadaşlar aracım 2007 ibiza 2007 tam otomatik 135000 binde benzin lpgli hem benzinde hem lpgde titreme akabinde stop etme sorunu var maraz ustanın tavsiyesi üzerine krank mili sensörü orijinali ile değiştirildi fakat sorun devam ediyor kafayı yemek üzereyim maraz ustayla tekrar görüşücem ama bir fikri benzer sorunu olanın yardımını rica ederim.

Boğaz kelebeği temizlendi,gaz ayarı yapıldı,krank mili sensörü orijinali ile değiştirildi ama yinede sorunu bulamadık. Benzinde stop etmiyor ara ara gaz kesiyor ağırlaşıyor lpg de gaz kesiyor titriyor stop ediyor. Başak oto sanayi alibeyköyde önereceğiniz birileri var mı veya istanbul fatihte

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Alibeyköy anadolu lisesi karşısında Yamanlar oto servisi var.servisin birhayli müşterisi var.Birde oraya bak. Servisle ilgili sonuçdan bilgi verirsen sevinirim.

Geri
Üst Alt