Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardım Lazım Galiba

E.Mergency

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımın dijital klima ekranı bozuldu.Orjinal cd çalarımda cd okumuyordu fm transmitterle idare ediyordum.Yardımlarınız bu noktadan sonra önemli benim için.Aracı 3-4 sene daha kullanıcam.Hazır bunlar değişecek iken bir tane double din alıp montajı mı daha mantıklı yoksa sadece dijital klima ekranını değiştirip sonrasında fm transmitterle yola devam etmek mi?

Dıjıtal klımanı cıkmacılarda mutlak bulursun oncelıkle onu hallet,sonrasında teybıde b elektronıkcıye baktır bence masrafa gırmeye gerek yok.Double dın ıcın cercevesını flan alcaksın,yuvasını alcaksın o cercevenın kesme bıcme olmaması ıcın.Masraf yapcam dersen tabıkıde yap ama bence o kadar da gereklı degıl

Teypte muhtemelen lens problemi vardır. Değiştirilirse sorun çözülebilir. Double din alsanız bile klima ekranını yaptırmanız gerekiyor sanırım.

Sizle aynı model aracı kullanıyoruz. Bence bizim araçlara orjinali hariç teyp yakışmıyor. Sağ ve solda boşluklar kalıyor. Tercih sizin tabi.. kolay gelsin..

orjinal teyp yapılamıyor kaç tane elektronikçiye gösterdim yaparım dedi ama yapamadı onun için kaldı fm transmittere döndüm bende ama hazır yaptıracakken onuda çıkarayım mı aradan diye düşündüm ama emeğime yazık olur mu düye düşünüyorum açıkçası

Arkadaşlar aracımın dijital klima ekranı bozuldu.Orjinal cd çalarımda cd okumuyordu fm transmitterle idare ediyordum.Yardımlarınız bu noktadan sonra önemli benim için.Aracı 3-4 sene daha kullanıcam.Hazır bunlar değişecek iken bir tane double din alıp montajı mı daha mantıklı yoksa sadece dijital klima ekranını değiştirip sonrasında fm transmitterle yola devam etmek mi?

Kocaelide elektronik konusunda tek 1 usta olduğu söyleniyor kime gidersen git en son varacağın kişi odur... Ama malesef adam gerçekten hasta(akıl sağlığı yerinde değil ilaç kullanıyor)... Benim cd sürücüm cd nin ucunu görür görmez kendini kapatıyordu sanki cd yi almış gibi ve bir dahada açılmıyordu... Biraz mekanikçi ustamla uğraştık cd sürücü dışarıdayken normal çalışıyor ancak kasaya montajı yapılınca yine aynı arıza devam ediyordu... Bahsettiğim kişiye gittim 3 gün bekledim sadece teybi söktürebildim :) Elinde 1 tane çıkma cd sürücü olduğunu söyledi ama beni çileden çıkardığı için en sonunda teybi elime aldım ve çıktım :) Sonuç olarak cezmi abi benim sorunumu çıkma bi teyiple çözdü... Sağolsun...
Klimandaki arıza nedir yani tamamen mi gitti? Yoksa tuşlar cevapmı vermiyor arızası nedir... O bahsettiğim kişinin çözeceğini düşünüyorum ama tabi kapısında yatmak var :( Eğer çarşamba günü müsaitsen o elektronikçiye seni götürebilirim... Mekanikçi ustam yakın arkadaşım pc ye bağlayıp klima ekranına bakabiliriz... Benim eski cd sürücüm senin cd sürücün ile aynı ise 2 sinden 1 cd sürücü yapabiliriz... :) Seçenekler bunlar :)

orjinal teyp yapılamıyor kaç tane elektronikçiye gösterdim yaparım dedi ama yapamadı onun için kaldı fm transmittere döndüm bende ama hazır yaptıracakken onuda çıkarayım mı aradan diye düşündüm ama emeğime yazık olur mu düye düşünüyorum açıkçası

Teybindeki sorunun ne onuda yazarsan sevinirim...

Eğer sadece cd okumasında problem varsa benim gözüm sağlam mesela :)

Tarık dijital klimamdaki arıza tuşlar falan fonksiyonlarını yerine getiriyor ama ekranın üzerine mürekkep dökersinde dağılır ya veya dijital ekrana telefon ekranı falan bişeyle vurunca bir siyahlık oluşur ve git gide büyür şu an benim ekranın sağ tarafında havalandırmayı yönlendirdiğin de ekranda beliren ifadeler gözükmüyor dolayısıyla tamiri olacağını zannetmiyorum.çıkma veya sıfır bakacağız hangisini bulursak teyp için ise tamircilerde şu arızası var demiyor ama bozuk olmuyor diyorlar körfez sanayisinde bir tane tunningçi var onu söylediler ona götürdüm yapamadı çınarlıya çıkarken o meşhur elektronikçiler var(sen bilirsin isimlerini tarık) onlara götürdüm yapamadılar ama hiçbiri şu olmadığı için çalışmıyor demediler... çarşamba günü içinde istersen telden görüşürüz ben sana cep telefonumu pm den yollıyım

ewet sadece cd yi çalıştırmıyor hatta onuda kafasına göre okuyor

klıma ekranı ıcın cıkmacılara gıtmen lazım benım ekranında sagında kucuk bır bolum aynı sekılde duruyor cd calar ıcınde jvc avx-55 onerırım

Geri
Üst Alt