Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardım çok kararsız kaldım

Kesinlikle FR kardeşim... ama yeni act dsg fr diyorum... her araç değer kaybediyor sonuçta onu kafana takma...

Kesinlikle FR kardeşim... ama yeni act dsg fr diyorum... histeniyorsağer kaybediyor sonuçta onu kafana takma...

Çok doğru diyirsun abi, pek de kafa yormayacaksın. Allah sağlık versin gerisi olur. Değer kaybı olmasın isteniyorsa da ikinci el alıcaksın... Ama bence sıfır gibisi yok.

Ben israrla dizel diyorum. 70 e fr , 70 e dsg dizel...fr tabiki cok guzel ama dizel candir

Km arttıkça dizelin bakım masraflarının benzinlinin en az 3 kat maliyetli olduğunu da aklından çıkartma... hele enjeksiyonla ilgili bir sıkıntı yaşarsan vay haline...

Km arttıkça dizelin bakım masraflarının benzinlinin en az 3 kat maliyetli olduğunu da aklından çıkartma... hele enjeksiyonla ilgili bir sıkıntı yaşarsan vay haline...
Yil boyunca benzinden yapacagin kar dan karsilarsin bakim fiyatini. Arti cepte fazlasiyla para kalir.
Arti sıkıntı yasandiktan sonra frda da yasanir. O mantikla yola cikmayalim daha iyi. . .

Ben bu yorumu yaparken yanlis anlasilmasin ( fr ve dizel) fiyatları ayni oldugu icin, yogun trafikte esinizle beraber kullandiginizdan, sakin kullanim şekli ve 20 bine yakin km oldugu icin yazdim.
Ama 64 binlik leon olacaksa sozum yok ona

Geri
Üst Alt