Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yan Aynalar Hakkında

bartu546

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bugün yan aynaları kapatmadım hava soğuktu gerçi Sivas ta hep soğuk:D geceden fitiller donup kapıyı zorlukla açınca aynaları kapatmayayım dedim;)Gün içinde bi kaç yere uğradım sonrasında anahtardan kapama tuşuna basılı tuttuğumda yan aynalar kapanmadı. Çokta anlamam sigorta falan mı attı buz mu var dedim kapıda bulunan ayna ayarlamadan manuel kapattığımda sorunsuz kapandı aynalar ama gelin görün ki anahtarla olmuyor ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.
[doublepost=1485638051,1485549103][/doublepost]Ben hala araştırıyorum ama bulmadım yok mu acaba kimsenin fikri?

Anahtar ile kapatma yönünde bir süre bekletiyormusun
Birde yan aynaların içerden ve kumandadan kapanması gerek diye hatırlıyorum anahtarla kapanma olayı nasıl oluyor bilmiyorum

Anahtar ile kapatma yönünde bir süre bekletiyormusun
Birde yan aynaların içerden ve kumandadan kapanması gerek diye hatırlıyorum anahtarla kapanma olayı nasıl oluyor bilmiyorum

Teşekkürler @memet_one çözdüm olayı. Anahtar derken anahtarın kumandası demek istemiştim. :D
Forumda var daha önce bi arkadaş yazmış hava şuan -10 derece aklıma :) takıldı gittim denedim oldu.
Önce ön iki cam kapama tuşuna 5sn kadar basılı tutuyorsunuz sonra arka iki cam kapama tuşuna 5 sn basılı tutuyorsunuz.
Sonra test için cam açma tuşunun 2. kademesi var ya komple aşağıya indiren ona bastığınızda (herhangi bir cam için) sonuna kadar iniyorsa senkronize olmuş demek. Anahtar kapama tuşuna uzun bastığınızda camlar da aynalarda kapanıyor oh be ;)

Geri
Üst Alt