Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıt deposu yarıldı. (Patladı)

SAR78

Kayıtlı Üye
Pendik çevresinde ikamet eden arkadaşlarımız bilir. Her ters yöne kapan koymuşlar ve ben dalgın bir halde bu kapanlardan geçtim şükür ki diş olmayan yerler varmış ve ben ortalamışım lastiklere birşey olmadı araç basık olduğu için ortada olan dişler depoyu tersten yırttı. Çıkma veya orijinal depo nerden bulabilir yardımcı olabilecek arkadaşlarımız abilerimiz var mıdır? Allahtan herkese kazasız belasız günler dilerim. 10 metrelik yola ters girmesinler diye kapan koyan PENDİK BELEDİYESİNİN DE ALLAH BELASINI VERSİN!

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Pendik çevresinde ikamet eden arkadaşlarımız bilir. Her ters yöne kapan koymuşlar ve ben dalgın bir halde bu kapanlardan geçtim şükür ki diş olmayan yerler varmış ve ben ortalamışım lastiklere birşey olmadı araç basık olduğu için ortada olan dişler depoyu tersten yırttı. Çıkma veya orijinal depo nerden bulabilir yardımcı olabilecek arkadaşlarımız abilerimiz var mıdır? Allahtan herkese kazasız belasız günler dilerim. 10 metrelik yola ters girmesinler diye kapan koyan PENDİK BELEDİYESİNİN DE ALLAH BELASINI VERSİN!

Geçmiş olsun kartal Bostancı oto çıkmacıları ara mutlaka vardır birinde olmazsa kartal doğuş ta kesin vardır sıfır
Bu hafta deponu halledersen eğer perşembe akşamı buluşmamıza gel

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Çok geçmiş olsun.

Fevziçakmak mahallesi olarak komple kapan dolu her yer ama bunları biz de istedik hakettik yani adam girilmez diyor millet giriyor. Tabelaları okumadığımız için soruna çözümü bu şekilde uyduruyorlar ki bir ülke de ne kadar kasis kapan varsa o ülke o kadar geri kalmış demektir diyede bir sözleri var. Yalnız onlar kapan değil kaldırım taşı mübarek sanki taştan bir engeli geçiyorsun.

Çok geçmiş olsun. Kartal oto sanayinin hemen e5 tarafındaki çıkış kapısının yanında çıkmacı vardı orada da olabilir.

Çok geçmiş olsun.

Fevziçakmak mahallesi olarak komple kapan dolu her yer ama bunları biz de istedik hakettik yani adam girilmez diyor millet giriyor. Tabelaları okumadığımız için soruna çözümü bu şekilde uyduruyorlar ki bir ülke de ne kadar kasis kapan varsa o ülke o kadar geri kalmış demektir diyede bir sözleri var. Yalnız onlar kapan değil kaldırım taşı mübarek sanki taştan bir engeli geçiyorsun.

Çok geçmiş olsun. Kartal oto sanayinin hemen e5 tarafındaki çıkış kapısının yanında çıkmacı vardı orada da olabilir.
Aynen ihvanlar oto

Çok geçmiş olsun.

Çok ülke gezdim, gördüm. Gittiğim ülkeler bizim çok ust seviyelerimizde. Korna çalmayan sürücüler mi , yayanin yola bastığını gordugunde anında duran sürücüler mi, trafikte birbirine yol veren sürücüler mi, hızlara Gore gidilen yol şeritleri mi, sol şeridi sadece sollama için kullanılan Ülkeler mi... bunları gordukce biz nerede nasıl yaşıyoruz diye soruyorum.

Bir pendikli olarak çok üzüldüm. Geçmiş olsun.

İsmail abi yapacak birşey yok. Daha geçen gün oldu Pendik merkezde caminin altındaki caddede yaya yol veriyorum arkadan kornaya basıyor. Çıktım camdan şehir merkezlerinde geçiş önceliği yayaya aittir. Bunu sana hiç kimse söylemedi. Araban yokken yol bekleyen değil miydin diye adamla sözlü tartıştık. İnadına gitmedim son dede geçene kadar :D

Geri
Üst Alt