Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakında.. LEONAERO.

yakın çekimler bekliyoruz montajdan sonra birleşim yerleri vs .hayırlı olsun

IMG_5498.jpg IMG_5497.jpg IMG_5495.jpg IMG_5496.jpg IMG_5497.jpg Evet arkadaşlar..
Tampon ile ilgili düşüncelerimi söyliyim.
Malzeme olarak orjinal plastiğe en yakın yumuşaklıkta ve Kırılmaz Bavul malzemesinden yapılıyormuş. Videosu ilk mesajda var.
Gelelim nasıl olduğuna, işçilikleri ve illgi alakaları için PS DİZAYN a ayrıca teşekkür ediyorum..
Kalıp olarak fotoğrafları paylaştım oturmama vs gibi durumu yok.. son olarak Maşallahınız varsa alırım..

İşte bu. Maşallah abi çok güzel olmuş. Renk de çok iyi tutmuş Benim de şu ön tamponu bir halledeydik arkaya geçicem de....

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok iyi duruyor daha önce bu kadar orjinale yakın görmemiştim aero kazasız belasız inşallah

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İşte bu. Maşallah abi çok güzel olmuş. Renk de çok iyi tutmuş Benim de şu ön tamponu bir halledeydik arkaya geçicem de....

Kardeşim renk işi çok şükür.. ps dizayn boyacıya kadar gelip renge kendi baktı hatta..
Bir de benim renk tek varyant o da iyi tutma konusunda :)
[doublepost=1492106550,1492106486][/doublepost]
Çok iyi duruyor daha önce bu kadar orjinale yakın görmemiştim aero kazasız belasız inşallah

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Allah razı olsun kardeşim..

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Maşallah çok güzel olmuş güle güle kullanın

Geri
Üst Alt