Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakında.. LEONAERO.

AYDKRD

Kayıtlı Üye
paşa tuning (ps dizayn)
Levent abinin tasarladığı bi aero tampon vardı.
Ondan sipariş ettim bakalım bu hafta içi çıkacak kısmetse..
Guruba özel bi indirim de yapacak. Şu an benim tamponu bekliyorum (kobay olarak kullanıyorum bazen bu arabayı)
Gelişmeleri paylaşıcam arkadaşlar..

paşa tuning (ps dizayn)
Levent abinin tasarladığı bi aero tampon vardı.
Ondan sipariş ettim bakalım bu hafta içi çıkacak kısmetse..
Guruba özel bi indirim de yapacak. Şu an benim tamponu bekliyorum (kobay olarak kullanıyorum bazen bu arabayı)
Gelişmeleri paylaşıcam arkadaşlar..

Beklemedeyiz abi. Fiber mi ?

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2017-04-10 at 11.58.07.png
    Screen Shot 2017-04-10 at 11.58.07.png
    125.6 KB · Görüntüleme: 92
Bunu biliyorum. Malzemesini ve nasıl bir iş çıkacağını merak ediyordum hatta. Boyanmış hali var bizim renklerde. Ekte paylaşıyorum. Akrapoviç takmış. Çok da güzel durmuş namıssız :D
Bu ps dizaynın otogarda ara sokakta (2002) yılında olduğu dükkanı ve yaptığı arabaları biliyorum o zamanlar 16-17 yaşındaydık bakardık hayran hayran..
İyi firmadır iyi adamdır ama bu malı inan ben de çok merak ediyorum nası çıkacak diye.

Bu ps dizaynın otogarda ara sokakta (2002) yılında olduğu dükkanı ve yaptığı arabaları biliyorum o zamanlar 16-17 yaşındaydık bakardık hayran hayran..
İyi firmadır iyi adamdır ama bu malı inan ben de çok merak ediyorum nası çıkacak diye.

Bakalım abi biraz kobaylık durum oldu cidden ama güzel çıkarsa ben de talip olabilirim bir tane :D

Geri
Üst Alt