Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yağmur, far sensörü nasıl çalışıyor?

atay yok dostum kapanmıyor camlar kapanıyor ama aynalar kapanmıyor içerde düğmesi var ama kumanda ile baya uzun süre basık tuttum ama kapanmıyor.

camda yagmur sensörü var ona dışarıdan elinle vurdugun zaman silgeçler çalışıyor

Arkadaslar selam. Konuyu hortlatmak gibi olacak ama yeni konu acmak istemedim.

Gecen hafta yeni 1.0 ecotsi ibiza aldim. Farlar auto konumunda duruyor surekli. Ancak trafikte gunduz vakti ve acik havada giderken onumdeki arkamdaki arabalarda filan tunele girdikten bir iki saniye sonra isiklaro yanarken, ben isiklarim acik giriyorum. Kirmizi isikta durdugumda onumdeki araca kisa farlarin yansidigini goruyorum. Yani diyecegim odur ki benim sensor biraz fazla mi hassas yoksa acaba?? Gun icinde auto konumda bile surekli farlarim yanik gidiyorum. Bunun bir ayari filan var mi?

ortama göre ayarlıyar mesela gündüz benim garaj ışık almasına aydınlığı görmesine rağmen farlarım yanıyor garajdan çıktıktan hemen sonra değil bir süre sonra kapanıyor

Iste sizde kapaniyormus. Ben de acik havada gunesli havada dahi hep acik.

Geri
Üst Alt