Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ lambası neden yanar .?

hocam daha önceden benim polo da da olmuştu,

yağ basıncını ölçtür ve yağ müşirini kontrol ettir derim. sorun halen devam ediyor ise.

benimkinde yağ müşürünün içi tıkanmış onu temizleyince sorun düzelmişti. üstelik kendim yapmıştım müşürü söküp içini vd40 ile iyice temizlemiştim içindeki yağ artık plastik gibi olmustu yapışmıştı iyice.
[doublepost=1444301870,1444301248][/doublepost]hatta hocam kırmızı yanıp ikaz sesi ile uyarı veriyordu bir müddet sonra sönüyor yine kafası esince yanıyordu :D

Herşeyi denedik ama nafile

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kırmızı yağ lambası ara ara yaniyo trafikte yaniyo uzun yolda yanmiyo kırmızı yağ lambası yaniyo sesli uyarı veriyo araç ısındıktan sonra yapiyo ama araçta herhangi bi sorun yok 1senedir devam ediyorum 2013ibiza 50bine geldim yanı bi sorun olsaydı beni bu kilometreye getirmezdi herkez değişik şeyler diyolar bnde fazla ellettirmedim aracımi

İbizalar da biraz yüksek devirde kullanıp,sıkıştırdığında genelde yağ eksiltme sorunu atık kronikleşmiş durumda.

Napmak gerekiyo

Geri
Üst Alt