Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ lambası neden yanar .?

Eyvallah sağolun nerden kendimi tanitcam pek bilmiyorum burdan

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracimda bi sorun cikmiyo ve bi sorun olsaydı 55bine gelemezdim okadar uzun yola çıktim hiç bi sıkıntı gormedim ama insanın morelini bozuyo sorun nedir neden yanıyo yağ lambası

Aracimda bi sorun cikmiyo ve bi sorun olsaydı 55bine gelemezdim okadar uzun yola çıktim hiç bi sıkıntı gormedim ama insanın morelini bozuyo sorun nedir neden yanıyo yağ lambası

Merhaba elektroniksel arızalar genelde aynı yerde yapmaz ara ara yapar senin dediğine göre sensör arızası olabilir yada kablo da bir ark durumu vardır yavaş hızlarda sarsıntı olduğu için verebilir arıza ışığını uzun yol sabit hızla gidilen arabayı zorlamayan bir yoldur.
Sen servise gidip bilgisayara bağlat sorununu söyle belki lpg kitinden kaynaklı bir yanılma yapıyordur

kurye ile elden teslime verildi

Olabilir ama bi ara götürdüm LPG var diye çıkmaya bilir dediler bnde sogudum servisten

S.a herkeze 2013 ibiza aracımda kırmızı Yağ lambası ara ara yaniyo ve arizayi bulamadık neden yanar.?

sarı yanarsa az yağ eksiltmiştir kırmızı alarmdır.ara ara yanıyor diyorsunuz bence yağ pompasında bi pislik cıkabilir ara ara devir daimini yapmıyor görevini tam yerine getirmiyor olabilir.Yağ basınç farkı olmuştur.Yağ pompası tıkanmış olabilir.Bazı kişiler bor katkısı döküyorlar ya da ilave yağ ekliyorlar.bende bor koyuyom :) Üst kapaktan pislikler veya aşınmalardan meydana gelen küçük parçacıklar aşağıya inip pompayı tıkayabiliyor. Tıkalıysa düzgün yağlama yapmaz, belkide hiç yapmayabilir belli olmaz. Bir süre sonra motor gürültülü çalışmaya başlıyorsa(dizel gibi) motoru stop et.. Yataklar zarar görür.başkada bişi gelmiyor aklıma ...doğru servise arıza tespite bağlattın illa arıza kodu verir........gecmiş olsun

Kirmizi yag lambasi yaniyo ..ve Yağ pompasini yağ müşurunu yağ filtresini hepsini Değiştirdim aklımiza gelcek herşeyi yapdik ama yok arizayi 1senedir bulamadık ve aracimda hiç bi ses değişimi duymadım bi sorunda yok ama hala yaniyo ara ara

Kirmizi yag lambasi yaniyo ..ve Yağ pompasini yağ müşurunu yağ filtresini hepsini Değiştirdim aklımiza gelcek herşeyi yapdik ama yok arizayi 1senedir bulamadık ve aracimda hiç bi ses değişimi duymadım bi sorunda yok ama hala yaniyo ara ara

fuzuli değiştirmişsin bence...lpgden dolayı da olabilir ya da ara ara yağ basıncı yukseliyorsa o da yapar.arıza tespit cıhazı bağlattırıp bişi demiyorsa sıkıntı yoktur

Kactane pcye bağladığımizi hatırlamıyorum bile hiç bi arıza cikmiyo

Geri
Üst Alt