Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ koyulan yerin üst tarafındaki boruya bağlanan yer çıkmış gibi. belli oluyor sanırım yağ atmış.

lazoglu53

Kayıtlı Üye
d3d2e8a05cd78429f39603e8dbfa7978.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

yağ uyarısı vermedi mi çok eksiltme yapmadı ise sıkıntı yaratmaya bilir
Araç suyuna bak yağ karışması var mı
yağ koyduktan sonra aracı çalıştırdın mı ses geliyor mu hala

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir
Yağ uyarısı vermedi. Yağı komple bitmişti farketmesem büyük sorun olabilirdi. Çok rahatsız edici ses geliyo Abi. Bir de motor salıncak gibi sallanıyor. Aracı çalıştırdım hâlâ geliyo. Çekişi aşırı düştü.

Yağ uyarısı vermedi. Yağı komple bitmişti farketmesem büyük sorun olabilirdi. Çok rahatsız edici ses geliyo Abi. Bir de motor salıncak gibi sallanıyor. Aracı çalıştırdım hâlâ geliyo. Çekişi aşırı düştü.

İnşallah yatak sarmamıştır. duman atma falan var mı aracı tamirciye yada servise götür bu şekilde kullanma sakın daha fazla zarar verir

Geçmiş olsun. Arabayı hiç kullanmadan servise yada sanayiye goturun.

Yağ koydum abi su an araba normale döndü çekişi iyi çok sıkıntılı bi yerde kalmıştım kullanmak zorunda kaldım. Şu an normale döndü. Yağ bittiği için o sesler geliyo Olabilir mi ? Bir de yeni yağ koyunca hortuma borusuna filan yağ gidince mi düzeldi acaba.

Geri
Üst Alt