Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ değişimi

Mhmt

Kayıtlı Üye
İyi günler arkadaşlar, aracım Seat leon 2012 dizel otomatik, 87 bin km de, aracımın son bakımını 75 binde yaptırdım, uzun yoka çıkacağım 1300 km kadar, sizce yap değişimini yapmalı mıyım, eğer yaparsam ne kadar tutar sizce, 1300 km sonunda zaten değiştireceğim sizce idare eder mi beni, yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

İyi günler arkadaşlar, aracım Seat leon 2012 dizel otomatik, 87 bin km de, aracımın son bakımını 75 binde yaptırdım, uzun yoka çıkacağım 1300 km kadar, sizce yap değişimini yapmalı mıyım, eğer yaparsam ne kadar tutar sizce, 1300 km sonunda zaten değiştireceğim sizce idare eder mi beni, yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Yağ değişimi yapacaksan eğer tekrar yaptırmana gerek yok erkenden yaptır bakımını kafan da araçta rahat gitsin

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

• Beğen
Reaksiyonlar: Mhmt
90000 bakımını yaptıracağım, uzun yola çıkacağım için biraz tedirgin oldum yağ konusunda, yolda falan bırakmasın o açıdan sordum, çok tşkler memet_one

90000 bakımını yaptıracağım, uzun yola çıkacağım için biraz tedirgin oldum yağ konusunda, yolda falan bırakmasın o açıdan sordum, çok tşkler memet_one

Yok yolda bırakmaz ama uzun yola çıkmadan yaptırmak en mantıklısı hemde zamanı yaklaşmış havalarda ısındı yeni bakım yapılan araç içinde daha rahat olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

• Beğen
Reaksiyonlar: Mhmt
Geri
Üst Alt