Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Yağ değişimi servis hemen" uyarısını silme

Merhabalar 2017 ibizamda çıkan sesli ve görsel uyarıyı servise gitmeden nasıl silebilirim?

Kontak kapalı iken km sıfırlama tuşuna basarak çalıştırmadan kontağı çevirince saat ayarlama ekranı çıkıyor.

Bilinen başka bir yöntem var mıdır?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Eski araçlarda dediğiniz yöntem ile oluyordu fakat yeni nesil de olmuyor diye biliyorum vagcom ile bağlanıp siline bilir fakat bakım zamanı geldi ise gereksiz yere sildirmeyin

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Eski araçlarda dediğiniz yöntem ile oluyordu fakat yeni nesil de olmuyor diye biliyorum vagcom ile bağlanıp siline bilir fakat bakım zamanı geldi ise gereksiz yere sildirmeyin

Zaten yarın özel bir servis bulup bakımı yaptırmak istiyorum. Orada yaparlarsa çıkar aradan.

Bir de yağ mobil 1 esp tavsiye eder misiniz? Avrupa yakası ikitelli tarafında servis var mı bildiğiniz?

Son olarak hazır 2 güne garanti bitiyor 3 tane gizli özellik açtırayım diyorum. Gruptan yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Zaten yarın özel bir servis bulup bakımı yaptırmak istiyorum. Orada yaparlarsa çıkar aradan.

Bir de yağ mobil 1 esp tavsiye eder misiniz? Avrupa yakası ikitelli tarafında servis var mı bildiğiniz?

Son olarak hazır 2 güne garanti bitiyor 3 tane gizli özellik açtırayım diyorum. Gruptan yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Sen direk bizim maraz @MARAZ37 ustamıza git hem kaliteli bakım yaptır
Mobil 1 den ben çok memnunum tavsiye ederim

Geri
Üst Alt