Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yıllık bakım

Aracima bakim yaptiracagim 30bin bakimi konya attarlar 1443 tl fiyat verdi garantisinin dolmasina 2 ay var. Sizce ne yapmaliyim ozel servis tavsiyeniz varmidir konya da ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Yaptırma bnde yaptıramadım 1300 felan istemişlerdi benden dışarıda ngk bujıler dahil 600 cıvarı tuttu 220 lira ngk iridyum bujıler 50 polen filtresi Castrol yagla hava filtresi işçilikte 350 verdim sadece bu yani

Aracın daha çok yeni,Birkaç yüzlira için garantini kaybetme.Ayrıca sadık müşteri garantin var

Benim de garantim şubat ayında bitecek. 30 bin bakımı için dışarıdan fiyat aldım 600 lira buji dahil. Zaten yetkili servisten memnun değilim kapalı kapılar ardında ne yaptıklarını görmeyince bakım yapılmış gibi gelmiyor bana. Arabam da manuel vites olduğundan iyi niyet garantisine filan ihtiyaç olmaz artık ben de dışarıda yaptırıcam.

Kullanilan urunleri kendim alip sadece işçilik yaptirsam en mantiklisi bu sanirim
Urun markalarini nasil bulabilirim
Buji yag filtreler vs. Manuel oldugu icin bende gitme taraftari degilim.

Buji ngk iridyum ustunden cıkanlara bak orda kodu yazıyor 220 TL sına aldım hava polen. Zaten standart yag fıltresınıde götür parcacıya aynısını al yada hepsıni internette bulabılırsınScreenshot_20180806-132531.jpg

Geri
Üst Alt