Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden Bir İsteğim Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
demek istediğini çok iyi anladım serhat tamam o zaman konu açılımlarına dikkat ederiz bombardıman şeklinde olmazda yavaş yavaş açılır.aslında ön plana çıkmak gibi bi niyette yok ortada bölüm yeni açıldığı için gerekli bilgiler konuluyor şuan çoğuda konuldu zaten sanıyorum.

Hayvanlar alemini açılması kimseyi rahatsız etmedi rahatsız olunan ön plana çıkmaya çalışmak için açılan konu bombardımanı hepimiz hayvan severiz ama yalancı insan sevmeyiz anlatılmak istenen buydu sadece başka bişey değil birçoğumuzun evinde hayvan var ve besliyoruz onları eve köle diye koymadık elbet onlarda dostlarımız ve belki bizi en çok sorunlardan uzaklaştıran varlıklar fakat olay kesinlikle hayvanlar alemi değil yada sadece araçlar tartışılsın da değil

Demek istediğini çok iyi anladım serhat abi haklısın:eek:key:

demek istediğini çok iyi anladım serhat tamam o zaman konu açılımlarına dikkat ederiz bombardıman şeklinde olmazda yavaş yavaş açılır.aslında ön plana çıkmak gibi bi niyette yok ortada bölüm yeni açıldığı için gerekli bilgiler konuluyor şuan çoğuda konuldu zaten sanıyorum.

Yönetim olarak hepinizin gayretini ve içtenliğini takdir ediyoruz yapılan yada yapılamıyan herşey olabilir bizim görevimizde yardımcı olmak burda herkesin fikrine saygım sonsuz işinizin zor olduğu da çok iyi biliyoruz bu kadar büyük bir topluluğu ve fikir çoğunluğunu bir arada tutmak zordur bunu bu şekilde başarmakta herkesin harcı değil hepimize bol paylaşımlı güzel sohbetler fikirler ayrılır önemli olan ortak noktamızı unutmamak sadece
Herkese teşekkürler....:eek:key:

ortayı bulmakta bu kadar hassas ve çevik olmanız çok başarılı...birde diğer yüzüne bakalımmı?ayşe,banu,dilara,konu açtı aracımın tr.sigortası bitti ne yapıcam bana acilllllll yardım,sonuç....son 30 dk...119 görüntüleme 74cvp..

Herkese tekrardan merhabalar gündüz biraz katılmaya çalıştım ama hem küçük ekrandan okumak hemde yazmak çok zor oldu... Son birşey yazıcam... Gündüz girip çıktıktan sonra bütün cevaplar benim verdiklerimde dahil kafamda döndü durdu... Şunu farkettim evet 1-2 defa bende denk geldim yeni mesajların tümü hayvanlarla ilgiliydi... Ancak bu bölümün yeni açılmasından kaynaklandı bence... Sömürü konusuna gelince bunda sonsuza kadar haklısınız çünkü direk benimde içinde olduğum bir olay varki tam bir komedi...
Şimdi geleyim kendime... Ben sadece şunun peşindeyim... Bu bölüm benim istediğim bir bölüm... O nedenle bölüm üzerinden birilerine yüklenilmesini istemedim ve bölümü savundum kendim çapımda :) Eğer kırdığım, kızdırdığım birileri varsa affola... Düzeltmek içinde ne gerekiyorsa yaparım... Herkese saygılar ve sevgiler... Serhat abi en çokta sana :) :hosgeldin::eek:key:

Varol abi sanada bilgilendirmen için ayrıca teşekkür ederim...

Herkese tekrardan merhabalar gündüz biraz katılmaya çalıştım ama hem küçük ekrandan okumak hemde yazmak çok zor oldu... Son birşey yazıcam... Gündüz girip çıktıktan sonra bütün cevaplar benim verdiklerimde dahil kafamda döndü durdu... Şunu farkettim evet 1-2 defa bende denk geldim yeni mesajların tümü hayvanlarla ilgiliydi... Ancak bu bölümün yeni açılmasından kaynaklandı bence... Sömürü konusuna gelince bunda sonsuza kadar haklısınız çünkü direk benimde içinde olduğum bir olay varki tam bir komedi...
Şimdi geleyim kendime... Ben sadece şunun peşindeyim... Bu bölüm benim istediğim bir bölüm... O nedenle bölüm üzerinden birilerine yüklenilmesini istemedim ve bölümü savundum kendim çapımda :) Eğer kırdığım, kızdırdığım birileri varsa affola... Düzeltmek içinde ne gerekiyorsa yaparım... Herkese saygılar ve sevgiler... Serhat abi en çokta sana :) :hosgeldin::eek:key:

Varol abi sanada bilgilendirmen için ayrıca teşekkür ederim...

Sorun yok zaten konuşmakta tartışmakta insanoğlunun üslubu ve gereken de bu herkes yorumunu kattı kimse küfretmedi kırılanlar bellidir zaten onlarında biraz kırılması şarttı bölümle ilgili sıkıntımız kesinlikle yok herkes paylaşsın konussun tabiki sadece benim istediğim olacak diye bişey yok biz burda birey değil topluluğuz gereken er yada geç yapılıyo zaten sorun yok herkese iyi pazarlar.....:eek:key:

rahmet nedir tam olarak bilmiyorum ama ben bunu bi kopek icn kullanırsam bu uzuntumu bildirmekten başka bişey degil... Serhat abi bu konuyu cepten ancak bu kadar takip edebiliyorum o yuzdn benimde amacım kimseyi kırmak değil... Yani sen çope atarsın demek istemedim sadece bi rahmet dilemek bu kadar kotu bişey olmasa gerek diye duşunuyorum... Can yorumlarndan anladğm kadarıyla yeni olmamla ilgili sıkıntılar devam ediyor lutfen adminlerle goruş... Ben kimseye sen nasıl bunu sorgularsın falan demedim... Herkesin bildgi ve bilmeyenlerin farkettgi gbi sorun konu değil can canpolatın aktif olmak adina yaptgı abartı paylaşmlar... Neden kimse açikça yazmıyor buda ayrı bi soru...

Son cumleme bakarak yorumların deme bence tarık,ben ordakı yenı uyelerı sana ıstınaden soylemedım,bu bolumun konularının bu kadar abartılı patır patır acılmasına tepkı gosteren uyelerın sıteyı uzun zamandır takıp edenler olduklarını belırtmek ıcın soyledım,konu burda sana tas atmak deıl kı bu tarz bsyı moderator olarak yıne yonetımden olan bırısıne yapcak degılım :)Sen o yenı uye olma konusuna takılmıssın kendınce anlasılan ama benım yorumların senınle alakalı degıl ;)

Dün ve bugün işlerimden dolayı siteye giremediğimden dolayı cevap yazamadım en son yazdığım konudan itibaren tek tek yazılanların hepsini okudum.

Benimle kişisel sorunları olan arkadaşları bunu forum ortamına taşımamalarını rica ediyorum. Bir sorunu olan insanın ne derdi varsa gelsin benimle konuşsun. Hiç kimse beni tanımayan bir insana değişik yada başka şekillerde yorum yapamaz. Özellikle altını çizerek söylüyorum bir derdi olan arkadaşım varsa telefon numaramı veriyim yada özelden p.m. atsın bu şekilde konuşalım. Burda bu şekilde konuşarak kutuplaşma yaratmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Böyle bir konu açılmasını istedim burası bir otomobil forumu olabilir ama burada cidden çok sevdiğim arkadaşlarım arkadaştan öte dostlarım kardeşlerim var. Ve insanlar paylaşır bu doğanın kanunudur. Ben köpeğimin öldüğünü paylaştım. Ayrıca köpeğimi kronik aslımımdan dolayı vermek zorunda kaldım ! ve onu kaybettim onu vermek benim sorunum bu kimseyi ilgilendirmez. Benim onu nasıl büyüttüğümü ne emekler verdiğimi hiç kimse bilemez allah tan başka. Böyle bir konunun sizi neden rahatsız ediyor anlamıyorum. Burda siyaset din mezhep yada başka bir şey tartışmıyoruz. İlgilenen yazar ilgilenmeyen yazmaz.

Ayrıca konu açılma sürecini Ayça ( Elenor ) ile takip ederken bu bilgileri hazırladım ve toparladım yayarlı olacağını düşündüğüm için burada paylaştım. Her hayvan besleyenin bilmesi gereken ve her an önemli olacak lazım olacak bilgi ler olduğu için bir anda paylaştım sabit bir konu gibi düşünebilirsiniz. Ayrıca Bu konu hakkında Cumartesi Gider Egsoz da yapılan mangal da Cezmi abi ile ilgili konuştum. Gerekli söylemleri aldım ve ona da buna uygun davranacağımı daha ağırdan alacağımı söyledim.

Konunun özellikle benim isteğim tarafından açılması bazı insanları zarar ediyorsa o insanların benimle konuşmasını rica ediyorum. Bunu yönetimden ben rica ettim ve bunun için bir sıkıntı yaşanacaksa bunu SCW YÖNETİMİ değil BEN YAŞARIM !

Bizim diğer forumlardan farkımız otomobil dışında burada herşeyi konuşabilmemiz her şeyi paylaşabilmemiz bu yüzden bu denli dostluk olduğunu düşünüyorum .

Eğer benim yaptığım yanlış bir şey varsa SCW YÖNETİMİ tarafından uyarılmamı gerekirse cezalandırılmamı ve konunun kapatılmasını istiyorum !

Fakat ortada bir yanlış yoksa bu konu hakkında daha fazla sözcüklerin yazılmamasını ve insanların arasında kutuplaşma yaşanmasını istemiyorum

Saygılarımla

Can CANBOLAT

Isın ozunde foruma arabası olanda olmayanda seatı olan da olmayan da herkes uye olur,forum kuralları dahılınde ıstedıgı konuyu acar,burda zten kımse o yapılamaz bu yapılamaz yasak demıyor ama yadırgadıkları durumları paylasıyorlar acık secık olan bu kımseyı de sızın problemınız onla bunla sunla degıl baska bsyle dıyerek suclama bence,bu dusunceyı savunan ınsanların cogu bu sıtenın daha da oncesınden baska b forumdan beraber olan sonrasında beraberlıklerını bu forumun acılısından berı surduren ınsanlar forumdakı 2-3 gunluk uyeler degıller;)

Bu paragraftan anladığım bu Can... Yada anlayabildiğim kafam bu kadar bastı... Öte yandan sanırım sende benim gündüz yaptığım gibi telden yazmışsın sanırım bazı cümleleri bir türlü birleştiremedim. O yüzden tam anlayabildiğimi söyleyemem yazdıklarını...

cok uzamıs bence bu kadar uzatmaya gerek yok burasının ılk once bır otomobıl forumu oldugu unutulmadıgı surece bır sorun olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt