Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden Ankara / Anıtkabir İsteği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ankara anıtkabır org olmustu gecen yıldı sanırım yada ondan oncekı yıl.okadar arabayı nasıl sokmustum ya gıdıp adamlara neler demıstım:Dıcerıalsınlar dıe

Ben anıtkabire sayısız kez gittim. Görmediğim yerleri görmek en doğal isteğim olsa gerek. Selanik İstanbuldan yaklaşık 750km hepsi otoban..

Ben anıtkabire sayısız kez gittim. Görmediğim yerleri görmek en doğal isteğim olsa gerek. Selanik İstanbuldan yaklaşık 750km hepsi otoban..

Bende anıtkabire 2 kere gittim.Selanik benim memleketim zaten değişik olabilir ama o kadar yolu araba ile gitmek zor olabilir gibi geldi bana :)

Bende anıtkabire 2 kere gittim.Selanik benim memleketim zaten değişik olabilir ama o kadar yolu araba ile gitmek zor olabilir gibi geldi bana :)

Pardon yanlış söylemişim 593km imiş :D Ankara 400km çok bir fark yok.. Bu arada yunanistanda benzin ucuz bunuda unutmayın:D

Ayrıca selanikle istanbul arasında Kavala var.:)

Daha farklı daha radikal bir önerim olcak selaniğe gidelim :)

bana uyar alp böle bi fikri ortaya atmışken önayak olursun sanırım gelecek arkadaşlar vardır aramızda ona şüphen olmasın.... o zaman senden en kısa zamanda bu organizasyon için bir açılım beklıyoruz en fazlası bır haftamızı alır hazirana falan denk getirirsen katılım artar.... hadi hayırlıssı selaniğe gidiyoruzzz.. :) eminim güzel bir organizasyon olacak:D

Pardon yanlış söylemişim 593km imiş :D Ankara 400km çok bir fark yok.. Bu arada yunanistanda benzin ucuz bunuda unutmayın:D

Ayrıca selanikle istanbul arasında Kavala var.:)

o daha güzel alp o zaman istediğin tarihe ayarla bence bı cumadan çıkılır gidilir hazirana gerek kalmadan... bunu senden bekliyoruz haberin ola:D alp bizi selaniğe kötürrrrrrr:eek::eek:

burçak hem senin memleketide görmüş oluruz kesinlikle arabalarla gitmeliyiz ama... alple ortak bir organizasyon bekliyoruz sizdennn amannnn şimdiden heycanlandım:eek::eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt