Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetim açıklaması (Lütfen herkes okusun)..

SeatClubWorld

Administrator
Herkese merhaba arkadaşlar;

Malum son günlerdeki gerginlik üzerine yönetim olarak açıklama yapma gereği duyduk,zaten bir çok yakın tanıdığımız olsun yada yeni tanıştığımız arkadaşlar olsun genel bir açıklama bekliyordu,bizim hemen durum üzerine bir açıklama yapmamamızın nedenlerinden biride,anında değilde herkesin sakinleşip objektif değerlendirme yapabilme sakinliğine gelebilmesini beklemekten ibarettir..

Bu forum yaklaşık 4 senedir bir çok üyesi ve yönetici ile beraber gerek seat kullanıcıları gerek başka araç kullanıcılarını bir araya getiren bir otomobil forumundan daha çok sosyallik üzerine kurulu bir otomobil kulübü olmuştur,burda bir çok dostluklar kurulup ailelerimiz,eşlerimiz kız arkadaşlarımız birbirileri ile görüşür olmuş nice arkadaşlıklar kurulmuştur..4 sene zaman içinde zaman zaman üyeler arasında olsun yönetim arasında olsun tartışmalar olmuş bir çok kez tatlıya bağlanmış kapanmıştır,bazı zamanlarda siteyi çıkarları için kullanmaya kalkan 3 e aldığını 5 e satmaya kalkan burayı ticari meta olarak gören üyeleride yönetim siteden uzaklaştırmıştır,yine siteyi kendi çıkarları uğruna kullanan,sponsorları buradan üye gönderme vaadiyle kendi emeline alet etmeye kalkan yöneticiyide yönetim kendi arasından onun gibi düşünenlerle beraber sitenin menfaati için uzaklaştırmıştır..

Son olarak geçtiğimiz günlerde yaşanan Selçuk arkadaşımızın uzaklaştırılması konusunda,yönetimde kendi içinde özeleştirisini yapıp tartışmıştır ve gerekli banı kaldırıp durumu düzelterek izah etmeye kalkmıştır..Ancak gerek Selçuk gerek bazı arkadaşlarımızın telefon irtibatı ile yapılan konuşmalarının bir çoğunu buraya aksettirmeden veda konusu açıp sadece kendi açısından durumu izah edip insanları yanlış düşünceye sevk etmesinin amacını biz yönetim olarak algılayamadık..

Selçuk arkadaşımızın iddia ettiği gibi yönetimdeki bir arkadaşımızın bireysel kararı ile atıldım söyleminden önce,Selçuk arkadaşımızdan yönetimdeki bu arkadaşımızın neden her düzenlediği organizasyona tahrik edici unsurları yazdığını yada neden bir toplantımızda 20 kişinin içinde "burada en son seveceğim kişi sensin ...." şeklinde söylemde bulunduğunu,son kimsesiz çocuklar yurdu organizasyonunda o bahsettiği kişinin yaklaşık 2000 tl tutan organizasyon giderlerini eniştesine sponsor olmak karşılığında karşılalattığını ve bu organizasyon konusunun altına takdir beklerken neden sadece "off road cular sizden fazlaymış" söylemi ile oraya giden 50 kişiyi hiçe sayarak sadece 2 kişiyi etiketleyip teşekkür etmesinide "veda" yazının altına iliştirmesini beklerdik en azından objektiflik adına..

Tabi yukarıda yazdıklarım sadece Selçuğu eleştirmekten ziyade zincirin eksik kalan kısımlarını tamamlamak amacı ile yazılan bir hatırlatma olduğunuda siz sevgili arkadaşlarımıza bildirmek isteriz..

Burada bizi yakından tanıyan insanların site sahipleri olarak gerek Cezmi BÜKER in,gerek Bilal ÇOLAKOĞLU nun gerek Levet KARACA nın yanlış atılan yada şahsi atılan bir banı geri döndüreceklerini gayet iyi bilirler..

Bu tür tartışmalar dün oldu,bugün oldu yarında olacaktır..Sorarız arkadaşlarımıza eşinizle kız arkadaşınızla tartışma yaşadığınızda evinizimi terkediyorsunuz yoksa oturup yüzyüze konuyu mu tartışmayı seçiyorsunuz,giden arkadaşlarımıza sesleniyorum hiç yüzyüze gelmek için sitenin abilerini arayıp talepte bulundunuzmu.? yönetimden memnun olmadığınız şeyleri sitenin "şikayet,öneri" bölümünde hiç dile getirdiniz mi.? Bir kişi ile olan tartışmanızda gemileri yakarak neden gittiğinizin izahatını arkadaşlarınıza telefonda izah ettinizmi,yoksa sadece kendi açınızdan mı konuştunuz.?

Sizlerden yönetim olarak ricamız kişilerin yada yönetimin yanında saf tutmanız değil, doğrunun kararını verebilmek adına objektif düşünmenizdir..

Konu altında fikirlerinizi beyan edebilirsiniz..gerginlik sebebi vermeyen hiç bir mesajınız silinmeyecek..

Yönetim adına:Gökhan AKÇAGÖZ..

Burası sonuçta sanal bir alem her dilden her kökten ayrı karakterlerle insanlar var.Herkes herkesle anlaşacak uyuşacak diye bir şey söz konusu değil.Böyle bir açıklama bekliyordum açıkcası.Çünkü tek taraflı olarak bir iki yorumum olmuştu daha sonra oturup mantıklı düşündüğüm de tek tarafın düşüncesi ile yorum yaptığımı farkettim bundan dolayı da özür diliyorum.Gidecek olan Yolunu bilir, Kalacak olan Yerini bilir.Kimseyi zorla tutamayız sonuçta burada kimse 5-10 yaş grubu insanlar değil gözlemlediğim kadarı ile herkes çok aklıbaşında.Kişisel olarak Çöllü ile yönetim olarak arada geçenleri tam anlamıyla bilmediğim için o konuda yorum yapmıcam fakat ben şahsen gidecek olsam çeker giderim Veda hutbesi felan da okumam.Bu yazdıklarım tamamen aklımdan geçen düşüncelerdir kesinlikle ortamı germek kimseyi kırıp inciitmek gibi bir amacım yoktur.10 senedir forumlara takılıyorum her takıldığım forumda böyle olaylar oluyor o yüzden normal karşılıyorum abartacak bir şey de yok bence.
Saygılar.

yönetime beklenen açıklamayı yaptığı için teşekkürlerimi sunuyorum, Selçuk abiyi severim, adeta scw adını kendisiyle özdeşleştirdiğim abilerdendir kendisi de, açıkçası moralim bozuldu ayrılmasına, tam olarak neler yaşandığını bilemediğim için yorum yapmayacam fakat sadece şunu söylüyorum, insanları dinlemeden, anlamadan yargılamak hiç adil bir şey değil. bunları söylememin sebebi benim de yakın zamanda bir arkadaşımla aramda geçen(!) bir olaydan dolayıdır. dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış pozisyonuna düşüyolar insanlar çoğu zaman o cinsten. ama ne olursa olsun, ne olmuşsa olmuş olsun insanlar birbirlerini dinlemeliler, bir şans daha vermeliler diye düşünüyorum.

Herkes için hayırlısı olsun.

Hayırlısı olsun. Bundan sonrasına bakmak gerekir artık

yönetime çok teşekkür ediyoruz yaptığı açıklamadan dolayı. kırgınlıkların bitmesi ve eski düzenimize dönmek dileğiyle..

Geri
Üst Alt