Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon kit mi,xenon ampul mü?

İkitelli-Mahmutbey Sanayi, Esenyurt sanayi, Maslak Atatürk sanayi çıkmacılarında mercekli ön far, fr/cupra tampon yok malesef bizzat bu Pazartesi gezdim.

Ön farlara mercek montajı yapan yerler var 250-400 tl arası buğulanma&su alma yaparmı bilmiyorum; yaptıran arkadaşların tecrübelerine danışmak lazım..

buğu problemi yaşanabiliyor çoğunlukla ama başka problem duymadım ben hiç, çok yoğun yağmurda 1 kez buğu yaptı benim far onun dışında maşallahı var

gümbür gümbür yakıyorum uzunlarımı çok faydalı bir şekilde :D

Arkadaşlar aracımda kısa farlarda philips 6000K xenon kit var.Ancak uzunlar orjinal ampüller.Onlarıda aynı renk yapmak istiyorum.Sizce philips 5000k ampülmü alayım yoksa ona da xenon kit mi alayım ?yoksa uzunları beyaz ışık yapmak yanlışmıdır?

bende uzunlarada phılıps 5000 yane beyaz ampul tak hem xenonana uymus olur yanlıs degıldır cunku genelde xenonda kısalar kullanılır uzunlar kullanılmaz uzun araba H4 se aynı ampul uzerınden selloktor yapar ama h7 fılanda ayrı ampulden sadece selloktor ıcın kullanılırsın ıns faydalı olmusumdur

bende uzunlarada phılıps 5000 yane beyaz ampul tak hem xenonana uymus olur yanlıs degıldır cunku genelde xenonda kısalar kullanılır uzunlar kullanılmaz uzun araba H4 se aynı ampul uzerınden selloktor yapar ama h7 fılanda ayrı ampulden sadece selloktor ıcın kullanılırsın ıns faydalı olmusumdur
uzunlar H1 miş denedim ama yeterli gelmedi bana pek bişey anlamadım geri iade ettim bide güçlendirilmişi mi ne varmış gene H1 ama daha kalın bir ampuldü kutusunun üzerindeki şekle göre ortaları beyaz köşeleri sarımsı yanıcakmış ama ben denemek istemedim yarın yola gideceğim için...

Geri
Üst Alt