Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Wagenwerks/Worthersee Türkiye. *VAG* Photo&Video Day. Zamanı gelmedi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Stock 6L Ibiza örneği olarak ben koşa koşa gelirim :)

Eğer kabul ederseniz bende gelebilirim, aracım uygun mudur bilemem ama :(

Arkadaşlar Volkswagen-Seat-Audi-Skoda kullanan herkesin aracı uygundur :)

güzel düşünce gerçekten kutlarım . Kameram ve arabamla orda olacağım

Tarıh olarak 18 eylul gıbı olmasını dusundugumuz organızasyonun yer konusunu da yakın zamanda acıklıcaz,ama yer konusunda fıkrı olanlar varsa paylasabılır yalnız sımdıden belırtım,suranın otoparkı,bılmem nerenın bos alanı falan gıbı ozellıksız gorselsız yerler dusunmuyoruz.Ilk etapta olabıldıgınce yesıllık uzerıne arabalarımızı park edıp renklı fotolar cekme amacındayız:)

Tarıh olarak 18 eylul gıbı olmasını dusundugumuz organızasyonun yer konusunu da yakın zamanda acıklıcaz,ama yer konusunda fıkrı olanlar varsa paylasabılır yalnız sımdıden belırtım,suranın otoparkı,bılmem nerenın bos alanı falan gıbı ozellıksız gorselsız yerler dusunmuyoruz.Ilk etapta olabıldıgınce yesıllık uzerıne arabalarımızı park edıp renklı fotolar cekme amacındayız:)

bula bula doğum günümü mü buldun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt