Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vw polo classic

alttaki daha sarı kardeşim..
yani 2.si PS'li..

Tamam Yiğidim düzeltiyim onu ilk fırsatta, hatta daha iyi çözünürlüklü jant bakayım bunların çözünürlüğüde düşük :(

Teşekkür ederim beyler yorumlar için, sevindirik oldum :)

Yiğit senin pc de sorun var :D Senin gibi :D Erhan güzel olmuş eline sağlık.

Eline sağlık,ufak tefek ayrıntılar haricinde güzel olmuş...

Erhan elıne saglık guzel olmus umarım gercegını de yapmak nasıp olur:) bu arada PS de saturatıon dan yesılı brazcık kıs sagdakı foto ıcın o zaman o renk farklılıgı da ortadan kalkar

Güzel olmuş Erhan ellerine sağlık hayallerine en kısa sürede kavuşman dileğiyle... =)

Eline sağlık Erhan :) Bu sayfaya benden başka çalışmaların eklenmesi çok güzel oldu :) Hatta takım çalışması bile yapabiliriz müsait olduğumuzda :=)

yorum yapan herkese teşekkür ederim :)

Can abi benim photoshoptaki en büyük eksikliğim photo üzerinde oynama yapma yani yapamama :D, bu ilk yaptığım çalışma. o yüzden mazur gör :)

İsmail ben eskiden paintte kasardım yaptığım çok çalışma var aslında ama eski olduğu için gözüme hiç güzel gelmiyor o yüzden eklemiyorum :) Şimdide fırsat buldukça. Valla photoshopu geliştiricek her türlü aktiviteye varım, uzun zamandır kullanmıyodum şimdi okul sayesinde alıştım tekrar unutmak istemiyorum :)

Ömer inşallah böyle olucak abi, amacım bu :)

yorum yapan herkese teşekkür ederim :)

Can abi benim photoshoptaki en büyük eksikliğim photo üzerinde oynama yapma yani yapamama :D, bu ilk yaptığım çalışma. o yüzden mazur gör :)

İsmail ben eskiden paintte kasardım yaptığım çok çalışma var aslında ama eski olduğu için gözüme hiç güzel gelmiyor o yüzden eklemiyorum :) Şimdide fırsat buldukça. Valla photoshopu geliştiricek her türlü aktiviteye varım, uzun zamandır kullanmıyodum şimdi okul sayesinde alıştım tekrar unutmak istemiyorum :)

Ömer inşallah böyle olucak abi, amacım bu :)

türkiye bu konuda çok ilerde kimse bilmesede.Uluslararası yapılan sanaltuning yarışmasında geçen sene 1. ondan önceki sene 3. olmuştuk. Ben eskiden moderatörlük yapmıştım eski sitede 2 sene kadar sonra bıraktım.www.sanalmodifiye.com şu anda türkiyedeki en profesyonel sanaltuningciler bu sitede.Oradaki dersleri videolu anlatımları felan izle.gelişmene çok katkısı olacaktır.

Geri
Üst Alt