Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vw e dava açılmalı...

ben dediklerinize katılmıyorum. debriyaj, baskı balata bitmesi kullanışla alakalıdır. bizde vw kullanıyoruz 65 k da ne sertlik var ne kaçırma.

sevgili seat dostları:vw grubuna ait araçların tümünde debriyajlar 5-10 bin km den itibaren yavaş yavaş sertleşmeye başlıyo benimki 20 binde sertlik orta seviyede arkadaşın 50 bindeki golf tsi 170 hp aracının da debriyajı epeeyy sertleşmişti dayı oğlunun 1.6 jettası 120 bin km de vede debriyaj resmen taşş gibi...yahu bu salak markanın tüm araçlarının debriyajları alırken komik derecede yumuşak!!!!!ayakkabıyı koysan basılıyor eeee peki daha 20 binde neden debriyaj sertleşir ki bu tümünüzün araçlarında var demekki bizi aldatmaya yönelik bir amaç bu!!bence toplu dava açsak bu vw e bakın bu debriyajlar bu hale gelir mi???benim debriyajım gayet sağlam ama sertleşti bu ne iş ya???ama hepsi aynı sadece bende değil ki bu kullanım hatası olamaz çünkü debriyaj bozulmadı sadece orijinaline göre abartılı sertleşiyor!!!bence bu haksızlık belki benim bacağım rahatsız vede şimdi bacağım bu debriyajı yenmiyor cidden diz kapağım yenmiyor!!!

gökanım önce hak arama konusunda bravo 2.olarakta rize vw bayi açtıı istersen gel burdada bi bakalım aracım 17000 binde şimdilik debriyajım ii

Balatalar % 100 kullanımla alakalı bizim Jetta'mız 62 bin kmde biz 3.sahibiyiz 3 el değiştirdi balatalar orjinal halen daha yumuşak ve 60 bin bakımında serviste babama balataların durumu çok iyi 75 bin kmde isterseniz değiştiririz demişler

Arkadaşlar benim araç 24 000 de çok sert değil ama kullandığım vw lerde taş olmuştu bencede kullanımla alakalı ama sanırım zamanla normal olsa gerek...

---------- Post added at 23:58 ---------- Previous post was at 23:57 ----------

gökanım önce hak arama konusunda bravo 2.olarakta rize vw bayi açtıı istersen gel burdada bi bakalım aracım 17000 binde şimdilik debriyajım ii
mehmet bey sanırım orada seat yok ama yinede anlayacaklardır tabiki o tarafa gelsem sizlerle görüşmek isterim....

slm

Arkadaşlar benim araç 24 000 de çok sert değil ama kullandığım vw lerde taş olmuştu bencede kullanımla alakalı ama sanırım zamanla normal olsa gerek...

---------- Post added at 23:58 ---------- Previous post was at 23:57 ----------

mehmet bey sanırım orada seat yok ama yinede anlayacaklardır tabiki o tarafa gelsem sizlerle görüşmek isterim....

gel gell muhakkak beklerim var bi kaçtane seat ama az tabiki

Balatalar % 100 kullanımla alakalı bizim Jetta'mız 62 bin kmde biz 3.sahibiyiz 3 el değiştirdi balatalar orjinal halen daha yumuşak ve 60 bin bakımında serviste babama balataların durumu çok iyi 75 bin kmde isterseniz değiştiririz demişler

Servisin o yönden dediklerine pek inanma abi bizde bi hyundai aldık
85000 km de servise gittik bakıma kayışlara 10000 km rahat gider dedi inandık servise 2000 km sonra uzun yolda motor yatak sardı rektif olmak zorunda kaldı :(

benim leondada sertleşmeden ziyade debriyajda titreşim hissediyorum ama her zaman olmuyor bakmışsın 1 hafta var bir hafta yok ilginç birşey araç 72binde genelde şehir içi kullanıldı.birkaç yere sordum debriyaj balatası bitiyordur dediler(maddi sebeplerden servise sokamıyorum aracı ) 72binde bitmesi anormal değil mi? bu titreşimi fren pedalına basıncada hafif hissediyorum 110-120 km hız üstüne çıktığımda motor sesi artıyor bunun sebebi debriyajdan kaynaklanıyor olabilir mi?

alışınca öyle oluyo sen birara go-carda git bin yorulana kadar :) sonra tekrar arabaya bin yumuşaklığı gör :)

Geri
Üst Alt