Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vuruntu sorunu

alim45

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar belki bilen başına gelen vardır diye burda sormak istiyorum. 190 bin km de 2004 ibizam var. Araba kalkışta ve genellikle 2. Viteste gaza ani basınca tak diye sanki iki dişli birbirine vuruyor ve öyle hareket ediyor. Normal çok çok yavaş gaza basarsam bu olay gerçekleşmiyor. Ama mesela yokuşta vites küçültüp gaza basıyorsunuz küt diye bir ses geliyo araba öyle hareket ediyor. Daha önce çok kötü durumdaydı bu sorun aks dediler değiştirdim ama çok az da olsa sorun devam ediyor. Bir yerlerde boşluk var da giderek açılıyor gibime geliyor...

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam arkadaşlar belki bilen başına gelen vardır diye burda sormak istiyorum. 190 bin km de 2004 ibizam var. Araba kalkışta ve genellikle 2. Viteste gaza ani basınca tak diye sanki iki dişli birbirine vuruyor ve öyle hareket ediyor. Normal çok çok yavaş gaza basarsam bu olay gerçekleşmiyor. Ama mesela yokuşta vites küçültüp gaza basıyorsunuz küt diye bir ses geliyo araba öyle hareket ediyor. Daha önce çok kötü durumdaydı bu sorun aks dediler değiştirdim ama çok az da olsa sorun devam ediyor. Bir yerlerde boşluk var da giderek açılıyor gibime geliyor...

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi bir ustaya göstermek gerekli vuruntu birçok sebebten meydana geliyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Motor ve şanzıman kulaklarını kontrol ettirin karterin oradaki ve motorun sağ üst ve sol üsttekini

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt