Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Volkswagen Amarok Kamuflaj Kaplama

Otobir

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba arkadaşlar,

Mor Leon'dan sonra bir diğer projemizi beğenilerinize sunuyorum. İnşallah bunu da beğenirsiniz. VW Amarok 2012 model siyahtan kendi tasarımımız ve ürtimimiz kamuflaj modeli ile kaplandı. Araç şuan İstanbul'da. Yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla...Volkwagen Amarok Kamuflaj Kaplama (5).jpg Volkwagen Amarok Kamuflaj Kaplama (11).jpg Volkwagen Amarok Kamuflaj Kaplama (19).jpg Volkwagen Amarok Kamuflaj Kaplama (9).jpg Volkwagen Amarok Kamuflaj Kaplama (16).jpg Volkwagen Amarok Kamuflaj Kaplama (20).jpg

Ekli dosyalar

• Volkwagen Amarok Kamuflaj Kaplama (19).jpg
    Volkwagen Amarok Kamuflaj Kaplama (19).jpg
    145.1 KB · Görüntüleme: 27
normalde bu tarz olanları çok beğeniyorum ama bu biraz sönük kalmış hele sanayide birisinin paslanmış metal kaplamasını görünce bence en iyi yakışan tasarım

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese merhaba arkadaşlar,

Mor Leon'dan sonra bir diğer projemizi beğenilerinize sunuyorum. İnşallah bunu da beğenirsiniz. VW Amarok 2012 model siyahtan kendi tasarımımız ve ürtimimiz kamuflaj modeli ile kaplandı. Araç şuan İstanbul'da. Yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla...Ekli dosyayı görüntüle 15474 Ekli dosyayı görüntüle 15475 Ekli dosyayı görüntüle 15476 Ekli dosyayı görüntüle 15477 Ekli dosyayı görüntüle 15478 Ekli dosyayı görüntüle 15479

Çok başarılı olmuş yine..Tam av ve avcılıkla uğraşan kisilere hitap ediyor..

Geri
Üst Alt