Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VOGTLAND 3 cm yay nerden alacam

Benim tek sikintim araba biraz sekiyo kardesim duz yolda sikintim yok ama parke yollarda salliyo arkadas bi kamyon para veriyoz ama istegimizi karsilamiyo önceki arabam aibach ti hic sikayetci deildim sordugumdada arabanin hafifligine kusur buluyolar
35 mm de sekme olmaz, senin amortisör başları değişecek muhtemelen, özelliğini kaybetmiştir, çok ucuz bir parça değiştir etkisini görürsün mutlaka, bende de aynısı oldu, ustama gittim herkes bu şekilde mi geziyor ne bu rezillik dedim amortisör başlarını değiştik halloldu, lastik de geçirtseydin yay başlarına

Vogland taktirdim hocam 3 cm eibach almistim yuksek oldu iste snra arastirsim herkez vogland dedi ama orjinalin yerini tutmaz araba hafif oldugundan bence sekiyo benim leonum wardi o biraz daha agirdi hic sekmiyodu arkadan gorunumu attim
[doublepost=1509458421,1509458353][/doublepost]Buda onden

Şu an bende coil ex var 5mm...
Orjinal yaylara göre 2 tık daha sert diyebilirim. Bekar olsam devam ederdim ama evli olduğumdan çıkartmayı düşünüyorum.
Aklımda voglant vardı. Çoğu kişi baya konforlu diyor ama şimdi senin yorumun gene kafamı karıştırdı :)
Sanırım çıkartıp gene eskisi gibi yüksek ama bir nebze konforlu süreceğim arabamı.

Şu an bende coil ex var 5mm...
Orjinal yaylara göre 2 tık daha sert diyebilirim. Bekar olsam devam ederdim ama evli olduğumdan çıkartmayı düşünüyorum.
Aklımda voglant vardı. Çoğu kişi baya konforlu diyor ama şimdi senin yorumun gene kafamı karıştırdı :)
Sanırım çıkartıp gene eskisi gibi yüksek ama bir nebze konforlu süreceğim arabamı.
Hocam coilex falan hikaye markalar, paran varsa vogtland da alma eibach falan al, hatta bütçe artıyorsa coilover al , şuan coilover kullanıyorum 35mm daha basık arabam ve sekme kasislerde vurma çatlama patlama gürültü hiç yok.

• Beğen
Reaksiyonlar: ly60
Hocam coilex falan hikaye markalar, paran varsa vogtland da alma eibach falan al, hatta bütçe artıyorsa coilover al , şuan coilover kullanıyorum 35mm daha basık arabam ve sekme kasislerde vurma çatlama patlama gürültü hiç yok.

Eşim hamile olduğu için çıkartacağım yayları. Aslında alçaklığı hoşuma gitti. Hatta yol tutuşu da gayet güzel oldu. Rüzgar geldiğinde ki arabanın savrulmasından eser kalmadı. Ama işte yollar pek bozuk. Ufak bir çukura girince iş değişiyor. Korkum o ki 800 lira verip vogtland ya da eibach aldığım da da aynı durumun olması. Yaya verdiğim paranın yanında bir de değişim için para veriyorsun. Sanayiye git gel de cabası. Yani o kadar para verip gene sekeceksek coil ex dursun daha iyi. Daha önce diğer markaları kullanmadığım için ya da o marka yay takılı araca binmediğim için arada ki farkı şu an için bilmiyorum.

Kardeşim bunlara o paraları vereceğine bekle biriktir arabana da uzun yıllar bineceksen coilover al, yeminle huzura eriştim ya :) Köye giderken yükseltiyom köyden gelirken indiriyom :) Air falan değil ha Coilover, manuel herşey, muayeneden de geçiyor

Hocam başaran coilover namiştain bu tip marka ürünler vogtlant yaydan dahamı konforlu acaba taktıran varmı leon mk2fr aracına

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt