Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites topuzu DSG

checazzo

Kayıtlı Üye
Oncelikle herkese merhaba. İsmim Aykut ve gecen hafta 2016 model bir Leon aldim. Arac dusuk kilometrede olmasina ragmen vites topuzunda ciddi bir deformasyon soz konusu. İnternetten biraz arastirdim ve kronik bir sikinti oldugunu gordum. Bunun icin onerebileceginiz bir vites topuzu (uzeri veya kenarlari metal) mevcut mudur ?
Simdiden herkese tesekkurler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Orta kısımda biraz var ama yan kısımlarda da çizikler mevcut. sanırım alyans/yüzük gibi metallerden kaynaklı.
bu attığın metal orta göbeği alsam kendim değiştirebilir miyim yoksa bir ustaya mı danışmak gerekir ?

Değişimi genelde kullanıcılar kendileri yapıyorlar. Zor olmasa gerek ancak net bilgim yok.

AliExpress ten bakın uyguna bulunur
Kullanan elini sürekli viteste tuttu ise bu durumlar erken ortaya çıkıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir de silikon dsg kılıfı var. Estetiği bozmaz dersen. Ben kullanıyorum. Orijinaline zarar vermeyeceğini düşünüyorum

Silikon kiliflar bence kullanilmamali. Aracin estetigini ciddi anlamda bozuyor.

Ender elektronikte orjinali var yanılmıyorsam 600/750 arası fıyatı seatlarda kronik bu , vites derisi olayı cozumu ya bu orjinal parca ıle değişimi yapılmalı ya da ortaya metal parça alarak yıpranmış olan bütünü ikiye ayırmak böylelikle gözünüze biraz daha az takılır bu arada hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

Geri
Üst Alt