Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Video oynatma

torpido içindeki üniteyi mib 2 discovery pro ile değiştirmen gerek. özellikleri navigasyon- dahili hafıza- full link- usb, hafıza kartı ve kendi hafızasından video oynatma- varsa hayalet ekrana navigasyon aktarılıyor
8.jpg

Selam aleyküm 6.5 ekrana sahibim full link hariç video oynatma şansımız var mı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aslına bakarsan full link veya androidauto ile video seyretme olanağı var.Ancak onun içinde elinde Sony Xperia Z3-Z5 veya Iphone 5 veya 5S olması lazım. (iphone telefonunda jailbreak olması gerekiyor)

Daha sonrasında hareket halinde görüntüyü oynatmaya izin vermiyor. Onun içinde Ender Elektronik’te çözüyorsun.

Ha bu kadar teffaruata girmektense double-teyp ile değiştirmen gerek.

Selam aleyküm 6.5 ekrana sahibim full link hariç video oynatma şansımız var mı

Şöyle bir durum var ya full link alıp Sony xperia telefon alacaksınız yada benim gibi mib2 alacaksınız

Birde apple için görüntü aktarma kablosu var 5.8” ve 6.5” ekranda çalışıyor olması gerekli ender elektronikte vardı ayrıca torpido içindeki çıkış değişiyor o şekilde yapılabilir YouTube de farklı yöntemler ile çalıştırma yapılmış

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

epeydir yazmak isteyip üşeniyordum, vesile oldu :)

mirrorlink ile görüntü aktarımı sony cihaz olmasa da birkaç uygulama ile çözülebiliyor. Biraz karmaşık görünse de bütün kurulumlardan sonra 3-5 tıkla sağlanabiliyor.

lg mirror drive - 1.2.1.2 versiyonu kurulmalı (kurduktan sonra playstore dan mirrordrive a gidip uygulamayı otomatik güncelle tıkını kaldırın, uygulamanın bildirimlerini ayarlardan kapatın, doğru versiyon için google üzerinden arama yapın, apkpure veya apkmirror dışındaki sitelerden kurmayın derim)
samsung cihazlar için car mode uygulamasını kurmak isteyecek, kurmayın
button savior (play storedan indirilebilir, telefonun alt tarafındaki navigasyon tuşları çalışmıyor, onun için gerekli, iphone daki ekran ana butonu gibi görev alıyor)
rockscout (play storedan indirilebilir, mirrorlink ile spotify vb programları çalıştırmak için gerekli)
youtube (zaten herkeste vardır)

bütün kurulumlar tamamlanınca

telefonu mirrorlink ile araca bağlayın
araçtan rockscout uygulamasını açın
rockscout tan youtube uygulaması açın
full link ana ekranına dönün
lg mirrordrive uygulamasını full link menusunden çalıştırın, hata alacak
tekrar full link ana menusune dönüp rockscout uygulamasını açın (son uygulamalar 1:1 olan butonla)
youtube menüsü açık gelmeli, ekranın sol üstündeki geri tuşuna birkaç kez basın, karşınıza telefon ekranı gelecektir, bundan sonra istediğiniz gibi telefonu araç ekranından kullanabilirsiniz.

Eğer telefon ekranına düşmezse 1:1 menüsünden bütün uygulamaları kapatıp işlemi en baştan tekrarlayın, bazen 2-3 sefer denemek gerekebiliyor

Mirrorlink Video Aktarımı , bu da videosu. Ben sadece çevirmeye çalıştım, kendi telefonumda çalışıyor (Samsung S8)

Ayrıca cihazı rootlu olanlar AAUnlock ve AAMirror uygulamalarını kurarak Android Auto üzerinden de aynı şekil telefona tam erişim sağlayabilirler, gene AAUnlock kurduktan sonra CarStrem uygulaması ile cihazdaki veya youtube daki videoları oynatabilirler. Cihazınız rootlu değilse Android Auto üzerinden görüntü aktarımı imkanı bulunmuyor.

AAUnlock root erişimi gerektiren bir uygulama ve bazı durumlarda cihazı crash ettiğini okudum. Bu durumda telefonu tekrar flashlayarak 0'dan kurulum gerekiyor, risk size aittir :)

Aciklamalar cok guzel, fakat adam full link olmadan video izleyebilir miyim diye sormus :)

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aciklamalar cok guzel, fakat adam full link olmadan video izleyebilir miyim diye sormus :)

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onunla ilgili Navi High sistem olması gerektiğiyle ilgili bilgi verilmiş zaten :)

Bu arada geri park kamerası için video input 6.5'larda var, oradan veya başka bir porttan hdmi veya miracast bir cihaz bağlanarak aktarım olur mu bilmiyorum. Araçlar için miracast (google cast in bir türevi) cihazlar gördüm. Bunlarda tabi dokunmatik ekran çalışmıyor, sadece telefondan gelen görüntüyü araç radyosunda görüyorsunuz.

Bir de stock medya ünitesi için android eklentisi vardı, radyoya ekstra bir ünite bağlanıyor, isterseniz aracın kendi ara yüzüyle, isterseniz sol üst köşeye basılı tutarak android arayüzle kullanılıyordu, şimdi bulamadım ama bulunca paylaşırım.

Geri
Üst Alt