Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VAGCOM İşlemi Yapan Kişileri Toplamak

LKTN

Kayıtlı Üye
Merhaba. Forumda sık sık VAGCOM işlemi ve bu işlemi çeşitli illerde kimlerin yaptığına dair konular açılıyor. Aslında bu durum forum aktivitesi için iyi birşey olsa da, uzun vadede sitede aynı konuların artışı yüzünden forum kirliliğine sebebiyet veriyor.

Eğer yapılabiliyorsa top15 üzerinde sabit bir konu olarak, vagcom işleminin ne olduğu, garantiyi bozup bozmadığı ve hangi özelliklerin açılabildiğine dair bir yazı paylaşılıp bu yazı altına hangi şehirde kimlerin VAGCOM işlemi yaptığı ve SADECE ÜYELERİN görebileceği şekilde iletişim numaraları paylaşılabilirse sitedeki en büyük sorun da çözüme kavuşacaktır diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Merhaba. Forumda sık sık VAGCOM işlemi ve bu işlemi çeşitli illerde kimlerin yaptığına dair konular açılıyor. Aslında bu durum forum aktivitesi için iyi birşey olsa da, uzun vadede sitede aynı konuların artışı yüzünden forum kirliliğine sebebiyet veriyor.

Eğer yapılabiliyorsa anket üzerinde sabit bir konu olarak, vagcom işleminin ne olduğu, garantiyi bozup bozmadığı ve hangi özelliklerin açılabildiğine dair bir yazı paylaşılıp bu yazı altına hangi şehirde kimlerin VAGCOM işlemi yaptığı ve SADECE ÜYELERİN görebileceği şekilde iletişim numaraları paylaşılabilirse sitedeki en büyük sorun da çözüme kavuşacaktır diye düşünüyorum.
Hocam çok güzel düşünmüşsünüz tebrik ederim.Konu takip

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Aynen k

Eğer yapılabiliyorsa top15 üzerinde sabit bir konu olarak, vagcom işleminin ne olduğu, garantiyi bozup bozmadığı ve hangi özelliklerin açılabildiğine dair bir yazı paylaşılıp bu yazı altına hangi şehirde kimlerin VAGCOM işlemi yaptığı ve SADECE ÜYELERİN görebileceği şekilde iletişim numaraları paylaşılabilirse sitedeki en büyük sorun da çözüme kavuşacaktır diye düşünüyorum.
Katılıyorum iyi düşünmüzsün.bu konuyla ilgili yanlış bilinen, merak edilen çok şey var. Elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışırım kendi adıma. Ben gaziantepteyim bu şehirde yaşayan üyelerimiz varsa yardımcı olurum

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Bilen varsa yardımcı olabilir mi bende özellikleri açtırmak istiyorum Ankara'da yardımcı olabilecek ve hangi özellikler mevcut bunun listesini gönderebilecek varsa çok memnun olurum :)

Konu tkipteyim liste berebilecek ve özellikleri açabilcek birileri bu konuda toplanırsa güzel olabilir.

@patron bi el atarmısın bu konuya

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bir yazı hazırlıyorum şu anda :)

Konuyu açtım. @PATRON abi sabitlerseniz konuyu anasayfada vagcom ile ilgili aklında soru işareti bulunan arkadaşlar faydalanabilirler.
SCW Mobil Uygulama ile Gönderildi

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt