Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vag vcds güncel kodlar

selamlama falan diyordun sanırım makyajlı leon direksiyonu ve göstergesi olandan
Doğrudur abi olay bu leondan daha güzel içi :) ibizamin

a96b909d5ce5b1fcfca96bfef72bfa0f.jpg

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar 2010 model 1.6 stylance aracım var aynalar kumandadan kapanıyor
Kaç gündür araştırıyorum geri vitese taktığımızda saü aynanın düşme özelliği var mı bilen yaptıran biri varsa rica ediyorum bilgi versin saygılar

:) abi benim ki ibiza adı ama tamamen leon bazlı akilli

güzel haberlerim olacak sana kardeşim, neler yaptın en son vagcomla ilgili

ibiza için arkadaslar pdf ı ıncelemelerını tavsıye ederım ınsallah işe yarar
.http://www.seatforum.de/attachment.p...6&d=1315646067
makyajlı bi ibizaya bağlandık geçen gece ama bu döküman pek işe yaramıyor sebebi; makyajsız olanı görmedim ancak makyajlı olanın bcm farkı olduğu bariz ortada, dokümanda nerdeyse herşey long codingten yapılıyor ama yeni araçta leon gibi adaptasyon kısmında yapılabilecekler, dökümanda BCM BQ25 yazıyor ama yeni aracınkinde BCM BQ26 yazıyor

güzel haberlerim olacak sana kardeşim, neler yaptın en son vagcomla ilgili

makyajlı bi ibizaya bağlandık geçen gece ama bu döküman pek işe yaramıyor sebebi; makyajsız olanı görmedim ancak makyajlı olanın bcm farkı olduğu bariz ortada, dokümanda nerdeyse herşey long codingten yapılıyor ama yeni araçta leon gibi adaptasyon kısmında yapılabilecekler, dökümanda BCM BQ25 yazıyor ama yeni aracınkinde BCM BQ26 yazıyor
Denemelerin devamini bekliyoruz abi neler cikacak gorelim

Denemelerin devamini bekliyoruz abi neler cikacak gorelim

şimdilik bu kadar ama çalışmalar devam edecek :)
modülsüz amerikan park
gündüz farı sürekli aktif
sellektörde yanan sis farı
sellektörde sönen gündüz farı
gündüz farı menüden aç kapa
[doublepost=1458371536,1458371324][/doublepost]
Arkadaşlar 2010 model 1.6 stylance aracım var aynalar kumandadan kapanıyor
Kaç gündür araştırıyorum geri vitese taktığımızda saü aynanın düşme özelliği var mı bilen yaptıran biri varsa rica ediyorum bilgi versin saygılar
2012 model copa plusta denemiştik, menüye geliyor fakat özellik çalışmıyordu

Geri
Üst Alt