Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vag vcds güncel kodlar

kirlisakal

Kayıtlı Üye
  • Alhambra 7N Seat
  • Exeo 3R Seat
  • İbiza 6J Seat
  • Leon 5F Seat
  • bu 4 yeni nesil araçların malum fabrika çıkış bircok özellik kapatılarak üretilir (neden boyle bişi yaparlar anlamış da değilim) bu gizli özellikler o kadar hayatımızı kolaylaştırır,arabanıza değer katar.keyif alırsınız...
  • artık kendi aracınızı kablo cd yardımıyla laptoptan kendı aracınız programlayabilir gizli özellikleri açabilirsiniz.
  • lazım olan vag kablo+son sürüm cd program(kabloyla birlikte verilir)+laptop
  • aşağıdaki vereceğim linkte sol köşede araba markaları bulunmaktadır.yalnız linki açarken google chrome kullanın türkçe cevirme özelliğini de açın türkce olarak daha ii anlar uygulama programlama için daha net anlaşılır hale gelebilir.
  • her bir özelliğin kodlaması ve ne yapılması gerekliliği grafiklerle anlatılmıştır...kodlar da resimli anlatımda yazmaktadır başka yerde aramayın.
  • kodları yazarak servisten ya da başka şahısdan yaptırırken kodlamalar yardımcı olabilir.
  • araç modelleri yukarıdadır üstüne tıklamanız yeterli.sayfayı bütün istersiniz aşağıdadır.
  • ayrıca her bir gizli özelliğin videosu da var nasıl bişi olduğuna dair
  • konu sabittir isteyen istediği zaman hortlatabilir,hiç bir araba gizli kalmasın :)
  • yardımcı olmak bahabina sormak istediklerinizi sorabilirsiniz...sormadan da yapabilirsiniz
  • stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Seat Leon 5F - VCDS Codierungen, Webdesign made in germany :)
  • NOT : kodlamalar ile ilgili doğacak herhangi aksilikte SCW forum sorumlu değildir.

Son düzenleme:
kodlar konusunda bende burdayım üstadım
eyvallah yabacı sitelerden dilimiz döndüğünce araştirmaya devam...yalnız verdiğim linkte leonlardaki gizli özellikler can alıcı :) bunun haricinde daha ne gizli özelllikler var bilinmez yoktur sanırım.bu kodlamalarla olmuyor mu acaba denemedim hiç cordobam olduğu için :D

eyvallah yabacı sitelerden dilimiz döndüğünce araştirmaya devam...yalnız verdiğim linkte leonlardaki gizli özellikler can alıcı :) bunun haricinde daha ne gizli özelllikler var bilinmez yoktur sanırım.bu kodlamalarla olmuyor mu acaba denemedim hiç cordobam olduğu için :D
bizde baya bi değişiklik var üstadım, yanlız çalışmalar mk3 ler üzerine

bizde baya bi değişiklik var üstadım, yanlız çalışmalar mk3 ler üzerine
linke baktığımızda baya bi gizli özellikler var türkceye cevrilince sayfa, duymadık gizli özellikler var ...teknolojı ilerliyor guncellemek lazım :) artık araclarımızda kabloyla gezmeye başlıcaz vaziyet onu gösteriyor ustadım :)

linke baktığımızda baya bi gizli özellikler var türkceye cevrilince sayfa, duymadık gizli özellikler var ...teknolojı ilerliyor guncellemek lazım :) artık araclarımızda kabloyla gezmeye başlıcaz vaziyet onu gösteriyor ustadım :)
arkadaki 3. stop lambasını coming home ve leaving home dahil edilmesi

1. stg-9 central electronics
2. security access - function 16 kod 31347
4. adaptation - function 10

(5)-Leuchte22BR MA57-Lichtfunktion B 22, nicht aktiv değerini Coming Home oder Leaving Home aktiv olarak değiştiriyoruz

karanlıkta aracı açıp kapatırken
Coming Home ve Leaving Home olarak kuyruk lambaları ile birlikte yanıp sönüyor, fren lambası görevini ise normal olarak yapıyor

gündüz farlarının sinyal olarak kullanılması

1- [09] Central Electronics
2- Security Access
3- Güvenlik kodunu 31347 girin
4- Adaptation 10

Sol taraf

5- (13)-Leuchte2SL VLB10-Lichtfunktion F 2, Blinken links aktiv (beide Phasen) yerine Blinken links Dunkelphase yapıyoruz
6- (14) Leuchte 2 SL VLB10- Dimmwert EF2 kayıtlı değer %35 tir, 0 olarak değiştiriyoruz

7- (15)-Leuchte2SL VLB10-Dimming Direction EF 2, değeri minimize olacak

Sağ taraf

8-(13)-Leuchte3SL VRB21-Lichtfunktion F 3, Blinken rechts aktiv (beide Phasen) yerine Blinken rechts Dunkelphase yapıyoruz
9- (14) Leuchte 3 SL VRB21- Dimmwert EF3 kayıtlı değer %35 tir, 0 olarak değiştiriyoruz

10- (15)-Leuchte3SL VRB21-Dimming Direction EF 3, değeri minimize olacak
Arka ledlerin sinyal olarak kullanılması

1- [09] Central Electronics
2- Security Access
3- Güvenlik kodunu 31347 girin
4- Adaptation 10

Sol taraf

5- (13)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion F 23,nicht aktiv -> bilinken links dunkelphase

6- (14)-Leuchte23SL HLC10-Dimmwert EF 23,0

7- (15)-Leuchte23SL HLC10-Dimming Direction EF 23,maximize -> minimize

Sağ taraf

8- (13)-Leuchte24SL HRA65-Lichtfunktion F 24,nicht aktiv -> bilinken links dunkelphase

9- (14)-Leuchte24SL HRA65-Dimmwert EF 24,0

10- (15)-Leuchte24SL HRA65-Dimming Direction EF 24,maximize -> minimize

Moderatör tarafında düzenlendi:
emeğine sağlık üstadım...mk3 olanlara ışık olur.herkes kendisi yapabilir bunun için servise gitmeye gerek kalmaz.

Geri
Üst Alt