Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vag vcds güncel kodlar

senin eserin olduğunu konuşmandan anladım zaten..daha evvel bu işlerle uğraştığını biliyorum :) işlerim o kadar çok yoğun ki kime kimden ne geldiğini vs hiç düşünemiyorum ustadım..millet yana döne kod arıyor...belli ki bilgi hırsızlığı olmuş ama kimden alınmış inan bi fikrim yoktu taki sen deyinceye dek..arkadaşın kulağını cekeyim bakalım feysten bende merak ettim şimdi...istersen kaldırabilirim sorun değil
kalsın üstadım ha sen paylaşmışın ha ben paylaşmışım, ben hiç sadece benim aracım farklı olsun diye uğraşmadım, rica eden arkadaşlarımı kırmadım müsaitlik durumuna göre onlarıda faydalandırdım :)

kalsın üstadım ha sen paylaşmışın ha ben paylaşmışım, ben hiç sadece benim aracım farklı olsun diye uğraşmadım, rica eden arkadaşlarımı kırmadım müsaitlik durumuna göre onlarıda faydalandırdım :)
bazı şeyleri özelden paylaştım :)
[doublepost=1454101135,1454100975][/doublepost]seni severim biz dostuz....eline emeklerine sağlık ustadım...bi hatamız oldusa da af ola..varsa bildiğin farklı değişik kodlar paylaşmanı isterim...paylaşmasanda canın sağolsun :)

Emeğine sağlık abi bunlar ibiza için gecerli mi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ibiza için malesef geçerli değil
[doublepost=1454102082,1454101667][/doublepost]
bazı şeyleri özelden paylaştım :)
[doublepost=1454101135,1454100975][/doublepost]seni severim biz dostuz....eline emeklerine sağlık ustadım...bi hatamız oldusa da af ola..varsa bildiğin farklı değişik kodlar paylaşmanı isterim...paylaşmasanda canın sağolsun :)

Sellektörde sönen gündüz farları

stg9 - central electronics - security access - function 16 - code 31347 - adaptation - function 10

(12)-Leuchte2SL VLB10-Lichtfunktion E 2,nicht aktiv -> lichthupe generell yapıldığında her konumda sellekör yapıldığında gündüz ledleri söner

(Lichthupe bei nich aktivem Abbleniclicht und nich aktivem Dauerfahrlicth) yapıldığında ise sadece 0 ve park konumunda sellektörde gündüz ledi sönecektir

(14)-Leuchte2SL VLB10-Dimmwert EF 2,35 -> 0

(15)-Leuchte2SL VLB10-Dimming Direction EF 2,minimize

(12)-Leuchte3SL VRB21-Lichtfunktion E 3,nicht aktiv -> lichthupe generell yapıldığında her konumda sellekör yapıldığında gündüz ledleri söner

(Lichthupe bei nich aktivem Abbleniclicht und nich aktivem Dauerfahrlicth) yapıldığında ise sadece 0 ve park konumunda sellektörde gündüz ledi sönecektir

(14)-Leuchte3SL VRB21-Dimmwert EF 3,35 -> 0

(15)-Leuchte3SL VRB21-Dimming Direction EF 3,minimize

Son düzenleme:
yabancı değil toprağım şehzademın işini çözelim yahu..olmazsa yanına gelsin izmire arka stopların şekli bi değişsin kafamın etinin yiyo
malesef BCM leri farklı
[doublepost=1454103777,1454102495][/doublepost]bu işler tamamen zevk işi, birinin yaptığını başka biri beğenmeyebilir, ben çok beğendim mesela karşıdan görüntü çok güzel, ama ne gerek var diyenler olabilir

Sellektörde sönen kısa farlar

stg9 - central electronics - security access - function 16 - code 31347 - adaptation - function 10

(8)-Leuchte6ABL LC5-Lichtfunktion C 6, Lichthupe generell

(10)-Leuchte6ABL LC5-Dimmwert CD 6, 127 -->0

(11)-Leuchte6ABL LC5-Dimming Direction CD 6, maximize --> minimize

(8)-Leuchte7ABL RB1-Lichtfunktion C 7, Lichthupe generell

(10)-Leuchte7ABL RB1-Dimmwert CD 7, 127 --> 0

(11)-Leuchte7ABL RB1-Dimming Direction CD 7, maximize --> minimize

5.8" Ekran karbon görünüm

stg 05 long coding byte 17 – bit0 kaldır, bit1 tıkla

malesef BCM leri farklı
[doublepost=1454103777,1454102495][/doublepost]bu işler tamamen zevk işi, birinin yaptığını başka biri beğenmeyebilir, ben çok beğendim mesela karşıdan görüntü çok güzel, ama ne gerek var diyenler olabilir

Sellektörde sönen kısa farlar

(8)-Leuchte6ABL LC5-Lichtfunktion C 6, Lichthupe generell

(10)-Leuchte6ABL LC5-Dimmwert CD 6, 127 -->0

(11)-Leuchte6ABL LC5-Dimming Direction CD 6, maximize --> minimize

(8)-Leuchte7ABL RB1-Lichtfunktion C 7, Lichthupe generell

(10)-Leuchte7ABL RB1-Dimmwert CD 7, 127 --> 0

(11)-Leuchte7ABL RB1-Dimming Direction CD 7, maximize --> minimize
hakkat değişikmiş vay anasını neler varmış en sonunda aldıracaklar bana da bi mk3 :D bizim cordobalar tam eşşek yahu... eline sağlık muratcım

hakkat değişikmiş vay anasını neler varmış en sonunda aldıracaklar bana da bi mk3 :D bizim cordobalar tam eşşek yahu... eline sağlık muratcım
öyle deme üstadım ya, tamam biraz daha iyi ama :D

Arka ledler sinyal olarak kullanıldığında sarı Sinyalleri kapatmak için

(6)-Leuchte18BLK HLA60-Dimmwert AB 18 - 100 -> 0

(6)-Leuchte19BLK HRC31-Dimmwert AB 19 - 100 -> 0

Geri
Üst Alt