Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag Com kablosu Hakkında yardım..

Bir kablo alayım ciddi paralar kazanayım mantığı bence yanlış. Ben kendi aracımdaki ve şirketten arkadaşların araçlarındaki birçok özelliği açmış olmama rağmen bu işi ticarete dökecek kadar kendimi hazır hissetmiyorum. Her aracın vagcom kodlamalarına vereceği tepkiler farklı, menüler farklı v.s. Bu işte kadavra olarak kullanıp tecrübe edeceğin araçlar eline gelmiyorsa deneyeyim olursa olur mantığı başınıza iş açabilir. Başkasinin arabasinda bir hata yaparsin astarı yüzünden pahalıya gelir. Önce her marka model için kendine kullanım kılavuzu niteliğinde bir çalışma hazırlaman gerek. Aksi halde araç başıma oturdun mu öyle dediğin gibi 15-20 dk değil 2 saatte kalkamazsın kalkarken de ne yaptığıni bilmeden kalkarsın. Bazi ayarlar var bir kere değiştimi sen farkında olmadan farklı menülerdeki ayarları da değiştiriyor. Yani eski haline çevirsen bile sorun düzelmiyor. Eğer bu kadar kolay olsaydı herkes bir kablo alır ciddi paralar kazanırdı. Son olarak ingilizcen yoksa işin çok daha zor olabilir. Hata yapsanızda başınızı ağırtmayacak bir araç ile işe başlamak en iyisi.

Samsung Galaxy Note 5 Cihazimdan Gonderildi

İşi biraz olsun öğrenip cesaretli olduktan sonra gerisi kolay? Ezbere yapmadıktan sonra herşey sağlıklı olur bu her işte böyledir ama şuda bir gerçek riski göze alamayan başarılı olamaz.. İlla ki hataların olacak piyasadakilerde cok iyi bilmiyor ki Ankara gibi bir yerde açtırdım gizli özelliklerimi çoğu şeyi desteklemiyor dedi Eskişehir'de Bi elemana götürdüm işi çözdü? Üstelik Ankara'da gittiğim şahsı özellikle yönlendirdiler bana.. Ticari boyutuna gelince bir şeyi herkes değil sen yağabiliyorsan bana göre o iş emek ve hak ister.. Eşine dostuna yaparsın reklam olur ama sonrası ticaret olur. Ben elektrik teknikeriyim eşime dostuma gidip işini hallediyorum ama bu sürekli değil bir iki kez olur sonrasında Hakkım neyse onu alıyorum Cünki emek Zaman harcıyorum.. Bence sende biraz cesaretli ve kendine güvenmelisin.. Profesyonel biri ayda 100 araba Vagcom yapar sen 10 yaparsın bu senin için kar olur. Sadece bu işten ekmek yiyenler profesyonel zaten. Ek iş gibi gelir sağlayanlar fazla birşey bilmiyor zaten..

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Arkadaşlar vag com kablo alacaksanız üç tip kablo var. Bunlardan sadece çin klonu internet açıkken kullanılamıyor ve güncellenmiyor. Arkadaş güncellenebilen kablo sormuş, bu durumda Orjinal Ross Tech kablo da, Avrupa klon kablo da internet açıkken kullanılıyor ve güncelleme alabiliyor....

vag com kablolar şunlardır....

1. Çin çakması. Piyasadaki en ucuz ve de dolayısıyla kalitesi en düşük kablodur. Bu ürün bazı araçlarda sorunsuz kodlama yaparken bazı araçlarda ciddi problemler yaşanabilmektedir. Bu ürünlede sorun yaşama olasılığınız oldukça yüksektir. internet açıkken kullanılamaz ve güncellenemez, kablo direkt bloke olur. çin çakması olup piyasadaki en güncel kablo 15.7-15.7.1 versiyondur. aliexpresde 25-30$ civarı iç piyasada ise 140-250 lira arası satılır.

Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...t-cihazi-vagcom-1-kalite-urun-295898024/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-teknik...tesi-288699449/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-teknik...ihaz-295070115/detay

2. Güncellenebilen Avrupa Kablosu: Bu ürün çin çakmasına göre daha kaliteli avrupa üretimi klon kablodur. internet açıkken kullanmada bir problem yoktur, bu özelliği sayesinde uzaktan bağlantı ile de işlem yapılabilmektedir. güncellenebilme özelliği sayesinde her zaman son sürümde kullanılabilmesi artı avantajıdır. Şuan için son sürüm 15.7.4 te kullanılmaktadır.

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...l-guncellenebilir-avrupa-urun-295894736/detay

3. Ross Tech kablo: Orjinal üründür vag com denidiği zaman akla gelecek imkanı olanın mutlaka alıp da kullanması gereken asıl ürün budur.

Ross-Tech Store: VCDS

https://www.sahibinden.com/ilan/ali...ch-orjinal-vag-com-vcds-v15.7-296322734/detay

Vag Com kablo alacaklar ve kullanacaklar için mutlaka tercih edilmesi gereken kablo orjinal Ross Tech veya güncelleme alan Avrupa kablolardır. Herkes çin malı kabloların ucuzluğuna kanıyor ve satın alıyor ama çin kabloları ful sürüm çalışmıyor ve yeni sürümde kullanılamıyor. Çin kablolarını satanlar uzun kodlama yapabildiğini ve ful çalıştığını söylerler ama bu doğru değildir. çin malı kabloları kullandım, satılırken söyledikleri gibi değil.

Yine bazı satıcılar güncellenemeyen çin mallarını güncellenen kablo gibi satarak bilmeyen insanları kandırmaktadırlar. Şuan vag com son sürüm 15.7.4. bu sürümden aşağısı güncellenebilir diye satılsa dahi doğru değildir, çinde satılan 15.7 yada 15.7.1 sürüm kabloları güncelleniyor diye satanlar var dikkatli olun. ürün programının 15.7.4 olmasına dikkat edin. Kaliteli bir ürün kullanmak istiyorsanız ya orjinal Ross Tech veya güncelleme alabilme özelliği Avrupa kablolar tercih edin. Bu kablolar dışında hiçbir ürüne vag com zannederek para vermeye değmez.

Geri
Üst Alt