Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzun zamandan sonra tekrardan burdayım

mutisimsek

Kayıtlı Üye
Abiler, kardeşler herkese tekrardan selamlar uzun zamandan beri yokum işler güçler derken grubu baya ihmal ettim.. Şimdi Allahın izniyle burdayım yine, beni hatırlayanlar belki bilir sonradan da katılan arkadaşlarımız varsa hem onlara kendimi taktim edeyim hem kendimi güncelleyim..

Sarıyer Rumeli Kavağında oturuyorum, 34ZT7089 beyaz mk3 leonun sahibiyim..

Buraya düşmemim sebeblerinden biri de FR’a geçmek istediğimden aracımı satıyor olmam.. Düşünen varsa elimden geldiği kadar güzellik yaparım yabancıya gitsin istemem.. İlgilenenlere ;

Seat Leon 1.6 TDI CR Style 2014 Model 86.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 513240819

Abiler, kardeşler herkese tekrardan selamlar uzun zamandan beri yokum işler güçler derken grubu baya ihmal ettim.. Şimdi Allahın izniyle burdayım yine, beni hatırlayanlar belki bilir sonradan da katılan arkadaşlarımız varsa hem onlara kendimi taktim edeyim hem kendimi güncelleyim..

Buraya düşmemim sebeblerinden biri de FR’a geçmek istediğimden aracımı satıyor olmam.. Düşünen varsa elimden geldiği kadar güzellik yaparım yabancıya gitsin istemem.. İlgilenenlere ;

Seat Leon 1.6 TDI CR Style 2014 Model 86.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 513240819
Vayyy muti kardeşim hakkında hayırlısı olsun Fr geç tabi bizim bodrum işini unumtma Nurburgring :)

Hayırlısı olsun kardeşim seni tekrar görmek iyi oldu teknede üşütme kendini

Geri
Üst Alt