Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzun yol

Hayirli cumalar.
Tekirdagdan 4 kisi Trabzona gidecegiz uzun yol onerileriniz nedir.
Hiz sabitleme yakit icin kac olmali,
Sinek sorunu vb. Ekli dosyayı görüntüle 17786

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Öncelikle İnşaallah sevdiklerinize kazasız,belasız kavuşursunuz.Hız sabitleyicisini mutlaka kullanın yakıtta büyük tasaruf yaparsınız.h.s.benim olmazsa olmazlarımdan.Genellikle aracımı uzun yolda kullandığım için bu sistem çok işe yarıyor.tavsiyem h.s. açtığınızda anlık yakıt sayfasınıda açın bakın aracın yakıtı beyin tarafından nasıl ayarlanıyor.bunu insanın başarması mümkün değil.Benim başıma gelmedi ama h.s. yağışlı havada kullanmak sakıncalı diyorlar.bizim araclarla sistem akıllı h.s. olarak geçiyor sistemden çıksanız bile tekrardan aynı sistemi kurabiliyorsunuz.Benim aracım 1.2 tsi ibiza benzin manuel km.yi 95-110 arası ayarlıyorum 3 yetişkin otobanda yakıt tüketimi 4.8 ile 5.2 arası oluyor zaten fazlada bir beklentim yok.Fabrika verilerini tutturayım derseniz çok zor.Resmi verilerin 1 lt.üzerinde verim alabiliyorsanız bu çok çok iyidir bence Hayırlı yolculuklar.

Hiz sabitleyici buyuk kolayliktir, yalniz dikkatli kullanmak lazim. Uzun sure acik kalirsa insanin uykusunu getiriyor.

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle İnşaallah sevdiklerinize kazasız,belasız kavuşursunuz.Hız sabitleyicisini mutlaka kullanın yakıtta büyük tasaruf yaparsınız.h.s.benim olmazsa olmazlarımdan.Genellikle aracımı uzun yolda kullandığım için bu sistem çok işe yarıyor.tavsiyem h.s. açtığınızda anlık yakıt sayfasınıda açın bakın aracın yakıtı beyin tarafından nasıl ayarlanıyor.bunu insanın başarması mümkün değil.Benim başıma gelmedi ama h.s. yağışlı havada kullanmak sakıncalı diyorlar.bizim araclarla sistem akıllı h.s. olarak geçiyor sistemden çıksanız bile tekrardan aynı sistemi kurabiliyorsunuz.Benim aracım 1.2 tsi ibiza benzin manuel km.yi 95-110 arası ayarlıyorum 3 yetişkin otobanda yakıt tüketimi 4.8 ile 5.2 arası oluyor zaten fazlada bir beklentim yok.Fabrika verilerini tutturayım derseniz çok zor.Resmi verilerin 1 lt.üzerinde verim alabiliyorsanız bu çok çok iyidir bence Hayırlı yolculuklar.
Tesekkurler peki sinekler ivin bi koruma yontemi var mi arabayi acaba

Hayırlı yolculuklar.
Bir araçta aradığım tek özellik CC olmasi. Neredeyse tüm yollarda CC yı devreye alırım. Yakıt tasarrufunu geçtim büyük kolaylık ve konfor sağlıyor bence. Hiç yormuyor sizi. Radarları da göz ardı etmeden uygun bir suratle gitmek en mantıklısı.
Sinek konusunda yapacak birşey yok. Ön ızgaraya yapışıp kalacaklar. Ama yol güzergahında benzin alırken su tutabilirsiniz.
Klimayi oto modda kullanmanızı tavsiye ederim. 23.5 derece iyi bir tercih olabilir. Başta düşük tutup, ardından bu dereceye ayarlayin.
İyi yolculuklar

Geri
Üst Alt