Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzun Süreli Ortalama

Demek ki bir standardı var bu olayın. Ben çok uğraştım ekrandan bir ayarı var mı yok mu diye ama bulamadım. Kullanım kılavuzunu boşa vermiyorlar aslında açıp okumak lazım :D

Uzun süreli kullanım yakıt ortalaması benimkinde de iki defa sıfırlandı, aracım 8700 km'de

Araç kullanma süresi 99 saat 59 dakikayı geçtiğinde, yani 99:59'u aştığında 100:00 olamıyor ve sıfırlanıyor, tecrübe ile sabit :)

Sıfırlanmasaydı senelerce sıfırlamayacaktım ne yaktığımı bilmek için

Aslında keşke sıfırlanmasaydı uzun dönemde nasıl bir yakıt ve hız ortalamamız var görürdük iyi olurdu. Teşekkür ediyorum herkese ilgilendiği için

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Peki bu uzun süreli ortalamayı kendimiz nasıl sıfırlıyoruz ? Arabayı yeni aldım kendi ortalamamın başlamasını istiyorum.

Peki bu uzun süreli ortalamayı kendimiz nasıl sıfırlıyoruz ? Arabayı yeni aldım kendi ortalamamın başlamasını istiyorum.

Araç durumunu gösteren ekrandayken ayarlar kısmına girin orada alt menülerin birinde uzun süreli ortalamayı sıfırla diye bir seçenek vardı sanırım. Bakmadan yazdım tam hatırlayamıyorum o yüzden.

Geri
Üst Alt