Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaktan kumanda ile camları açıp kapatmak mümkün mü ? bunu yapabilen varmı ?

Himmet o konuda bir bilgim yok ama servise gittiğimde o konuyuda sorarım ama zennetmiyorum öyle birşey olduğunu bizdeki sisteme uymama olasılığı yüksek.. katlanırlığını aracın versiyonu için sordum bildiğim kadarıyla en son seri olarak çıkan toledo olduğu için sende olma olasılığı yüksek sustalı ise anahtarlığın bence vardır ama kesin emin olduğumda sana mesaj atarım.

Anahtarım sustalı değil normal anahtar üzerinde açma kapama tuşu var sadece tşk ederim bu arada :)

bende de 2004 toledo var. Tek anahtar ama sustalı degıl. yanı acaba orjınalde mı yok bu sustalı olayı. eğer yoksa yaptırabılır mıyız ve ne kadara patlar acaba?

2011 İbiza'da camları anahtardan açma kapatma mevcut, keşke dediğin gibi aynısı aynalar için de olsa.. Servise bir sor derim belki "yeni model" bir anahtarla falan mümkün olabilir? Gerçi öyle bir şey olsa zaten orjinalinde olurdu..

Anahtarım sustalı değil normal anahtar üzerinde açma kapama tuşu var sadece tşk ederim bu arada :)

artık zaten bu camların açılıp kapanması bütün araçlarda mevcut enişteme bir adet FİAT DOBLO aldık 2011 model onda bile var onunla sadece bir rizeye kadar gittim döndüğümde SEAT'ıma sarıldım resmen bunuda paylaşmak istedim şükür etmemiz lazım iyiki SEAT'çıyız:D senin araçta olmama durumu yüksek servisleri aradım cuma günü 2005 modelde bile olmama durumu varmış 2006 dan sonra o özellik koyulmuş dediler ayrıca senin anahtar orjinal bence sustalıya çevirmee çünkü artık şahinin anahtarlarını bile sustalı yapıyorlar ORJİNALLİK CANDIRR :)

Car Auto Windows Closer For VW Volkswagen Skoda Effect Seat Golf Passat Vehicles | eBay

şöyle bişey çıkarmışlar tam olarak inceleyemedim sürekli kullanımmı yoksa aracın beynine yazıyorda çıkartıyormuyuz bilmiyorum. eğer aracı programlıyorsa çok iyi. ama sürekli takılı kalıyorsa bilemedim.
Bu bir kullanımlık, odb soketine takılıyor, sonra kendisi konfor modülü ile iletişime geçip ayarları değiştiriyor. Sonra camlarınızı kumanda üzerinden açıp kapatabiliyorsunuz. Ama hangi araçlarda çalıştığını denemek lazım (Birçok vag grubu aracında çalıştığını düşünüyorum).

Bu bir kullanımlık, odb soketine takılıyor, sonra kendisi konfor modülü ile iletişime geçip ayarları değiştiriyor. Sonra camlarınızı kumanda üzerinden açıp kapatabiliyorsunuz. Ama hangi araçlarda çalıştığını denemek lazım (Birçok vag grubu aracında çalıştığını düşünüyorum).
iyiymiş biraz fiyatı yüksek birden çok araçta kullanabilsek çok daha güzel olur.

merhaba bende aracımı yeni aldım 2007 ibiza stylance bu eksikliği halletmek istiyorum konu ilgili bunu yapan yada yaptıran birileri varsa paylaşırlarsa çok iyi olur yoksa sıfırdan proje yapacağız :)

Geri
Üst Alt