Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaktan kumanda ile camları açıp kapatmak mümkün mü ? bunu yapabilen varmı ?

Sammet53

Kayıtlı Üye
2005 model LEON - TOLEDO olabilir bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim:D anahtarı kapıya taktığımda 4 cam inip kalkıyor ama kumandadan olmuyor:( bir açma birde kapama düğmesinden oluşuyor anahtarım birçok aynı model arabada olurken benim aracımda olmaması çok üzücü stylance modeli olmasından işi kurtarablir miyim acaba şimdiden teşekkürler :eek:key:

Sametcim anahtarda açma tuşuna basılı tutmayı denedinmi. bendeki biliyorsun reference bende bile var o özellik

sustalı anahtarlıklarda var o özellik.. sustasızların mekanizma farklı.. benim 99 a3 te de var ki 2005 lerde kesin olması gerekiyor..

2004 model todeloda var ama benim alarm takılı arabamda ondan kaynaklanıyo da olabiliri

Sametcim anahtarda açma tuşuna basılı tutmayı denedinmi. bendeki biliyorsun reference bende bile var o özellik

denedim denedim abi servise gidecem aktif olması lazım bendeki anahtarda sustalı abi merak ettimde bide çok lazım oluyo bana olmayınca dedim acaba nasıl neden olur diye :)

bayadırda giremiyorum o yüzden bu kadar geç cevap oldu ama şunu anladım ne olursa olsun ALMAN türünden vazgeçmemeyi tavsiye edecek konu açacam :D bi Rizeye aaraba götürdümde :)

anahtarı kilitleme yerine taktığında camları açıp kapatıyor mu ? sağa sola çevirdiğinde birde aynaların otomatik kapanıyor mu ?

Anhatarı kilitleme yerine takıp sağa veya sola çevirip tuttuğum da 4 camı da açıp kapatıyor ama aynaları içerdeki konsoldan kapatıp açıyorum bu aynaları uzaktan kumanda ile kilitlediğimde kapatma gibi bi imkanımız yok mudur?

Anhatarı kilitleme yerine takıp sağa veya sola çevirip tuttuğum da 4 camı da açıp kapatıyor ama aynaları içerdeki konsoldan kapatıp açıyorum bu aynaları uzaktan kumanda ile kilitlediğimde kapatma gibi bi imkanımız yok mudur?

Himmet o konuda bir bilgim yok ama servise gittiğimde o konuyuda sorarım ama zennetmiyorum öyle birşey olduğunu bizdeki sisteme uymama olasılığı yüksek.. katlanırlığını aracın versiyonu için sordum bildiğim kadarıyla en son seri olarak çıkan toledo olduğu için sende olma olasılığı yüksek sustalı ise anahtarlığın bence vardır ama kesin emin olduğumda sana mesaj atarım.

Geri
Üst Alt