Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uyari sesi

Yavas giderken veriyor yol bilgisayari yok.sessiz ekran uyarisi hakinda bilgim yok bilgilendirmen mumkunmu ahmetreha

Bip sesi gelio onun dışında hararet ne durumda kalkıomu normal yerine

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hararet ile problem yok benzin son 2 çizgi arasina indiginde veriyor benzini son 2 cizgi üstünde olunca vermiyor belki rastlanti olabilir tesekurler

Son düzenleme:
bende de var o uyarı sesi yeni bir hafta önce basladı motor sogukken ilk calıstırdıgımda yapıyordu otomatik sanzımanı indirdik balata bitmiş ondan sonra basladı bu uyarı sesi bi kaç kez abs lambası yandı 2 3 kez bip bip bip ses öttü sonra kesti anlam veremedim biraz arastırdım daha sonrasında fren hidrolik sıvısı oldugunu okudum yagcıya gidip baktırdım sıvıları tam denildi.bugün aksam yolda giderken uyarı sesi yine geldi ne iş anlamadım çözen varsa banada bi yardımcı olsun.

Benzin göstergesi en alt çizginin altına inince yapıyor en az iki cizgi olunca vermiyor bir dikkat edin

Geri
Üst Alt