• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Usb geçmiyor

TolgaT

Kayıtlı Üye
İsim
Tolga
Nereden
İstanbul
Araç
Cordoba 1.4 TDI Signo
Plaka
34 BBM 051
2004 cordoba aracimi yeni aldim.aracta usb girisli bir teyp var ancak usb takiyorum gecis yapmiyor.aux ve radyo arasinda gecis yapiyor.aldigim kisiye sordum anahtari kontaktan cikar tak falan dedi. Yardimci olabilir misiniz acaba ? Yakin zamanda foto atarim radyonun.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

TolgaT

Kayıtlı Üye
İsim
Tolga
Nereden
İstanbul
Araç
Cordoba 1.4 TDI Signo
Plaka
34 BBM 051
Anladığım kadarıyla USB soket kısmında problem var. Klasik Türk metoduyla reset atmakta fayda var. Elektrik bağlantısını kesin ve tekrar deneyin.
Ya da diğer bir seçenek taktiginiz bellek problemli. Başka bir bellek ile deneyin.

Baska bellekle denedim olmadi.satan arkadas ben bakmaya gittigimde usb takiliydi ama acip bakmadim oda surekli usb dinledigini soyledi

faw13

Kayıtlı Üye
İsim
Gökberk
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
usb bellek fat32 olarak mı formatlı? diğer türleri genelde araç radyoları okuyamazlar. Bir de üzerinde led olan bir usb veya telefonunuzu usb portuna taktığınızda elektrik alıyor mu görürsünüz, onu kontrol edin isterseniz.

TolgaT

Kayıtlı Üye
İsim
Tolga
Nereden
İstanbul
Araç
Cordoba 1.4 TDI Signo
Plaka
34 BBM 051
Belligin formatini bilmiyorum.kontrol edecegim fikir icin sagolun. Ledli usb takiyorum once goruyor isik yaniyor ama sonra usb ye gecmeyince isik sonuyor dogal olarak

Üst Alt