Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Unutamadığınız tadı damağınızda olan otomobiller

Eski arabam 2005 megane 2 idi . Simdi 2003 toledo var . Gram özlemedim megane'i :)
Bende de 2004 otomatik megane vardı. Dediğin gibi toledo ile kıyaslanmaz.
[doublepost=1483860968,1483860796][/doublepost]
e39 520i 6 silindirin tadı şimdiki lüks arabalarda olmayan donanımı.. kasa ağırdı çok seri yürümüyordu ama çok keyifliydi özleniyor :(
Bende ve kardeşimde E60 vardı. İmkanım olursa alacağım araba bu olcak. Fakat dökük hor kullanılmış değil temiz olmalı bu araçlar. E39 da kasa olarak güzel çift vanoslu motor ve en göğüs artıları.

2001 Honda Civic 1.6 İES :görünüşü, vtec sesi makul performansı, eksi yönü :yakıt çok yakıyordu. 2004 BMW 5.45 performans prins lpg li olmasına rağmen müthiş o motorun sesi kükremesi doyurucu donanım koltuk ısıtma soğutma dahil yok yok.Eksi yönü vergi yakıt.Zaten 6 ay binebildim :) 9600 tl idi vergisi yıllık :( 1.4 tdi polo yakıt harika yeterli donanım ve malzeme kalitesi rahatlığı.eksi yönü hacim şimdi de Leon Fr dsg 150 hp şimdilik her yönünden memnunum biraz yalıtım ve yakıt iyi olsaydı daha iyi olurdu.

2001 Honda Civic 1.6 İES :görünüşü, vtec sesi makul performansı, eksi yönü :yakıt çok yakıyordu. 2004 BMW 5.45 performans prins lpg li olmasına rağmen müthiş o motorun sesi kükremesi doyurucu donanım koltuk ısıtma soğutma dahil yok yok.Eksi yönü vergi yakıt.Zaten 6 ay binebildim :) 9600 tl idi vergisi yıllık :( 1.4 tdi polo yakıt harika yeterli donanım ve malzeme kalitesi rahatlığı.eksi yönü hacim şimdi de Leon Fr dsg 150 hp şimdilik her yönünden memnunum biraz yalıtım ve yakıt iyi olsaydı daha iyi olurdu.
E60 ı hala ararım.5.20i dahi cüzdanı boşaltırken 5.45 ne yapmaz:)) ama performansı müthiştir
[doublepost=1483891019,1483889553][/doublepost]
1990 model şahinimi özledim şahin gibi süzülüyor yolda :)
Ekli dosyayı görüntüle 14163 Ekli dosyayı görüntüle 14164
Kardeşim bu araçlar için kaza anında ikiye ayrılıyor deniliyor doğru mu? O paraya reno 12 station veya binek daha iyi derler.

E60 ı hala ararım.5.20i dahi cüzdanı boşaltırken 5.45 ne yapmaz:)) ama performansı müthiştir
[doublepost=1483891019,1483889553][/doublepost]
Kardeşim bu araçlar için kaza anında ikiye ayrılıyor deniliyor doğru mu? O paraya reno 12 station veya binek daha iyi derler.
Düğünden sonra sattım son son düğün arabası yaptım.2014 te.lpg li bile belimi büktü hem binilecek hemde binilmeyecek araba.ama hep tadı damagimda kaldı.ama ise yaradı düğün borçlarımi kapadi :) tabi ki aşk 3 harf her zaman içimde kalacak daha fazla binememek.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Düğünden sonra sattım son son düğün arabası yaptım.2014 te.lpg li bile belimi büktü hem binilecek hemde binilmeyecek araba.ama hep tadı damagimda kaldı.ama ise yaradı düğün borçlarımi kapadi :) tabi ki aşk 3 harf her zaman içimde kalacak daha fazla binememek.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
eski aşka döneriz inşallah

1999 model skoda octavia 1.8 slx 20V 92kw
aracın seriliği mükemmel hala da duruyor babam kullanıyor...

herkese günaydınlar eski aşk itiraflarına devam edelim arkadaşlar:))

merhaba 98 uno sx i.e m vardı valla özleyemiyorum sanayide ahbablarım çoğalmıştı onun yüzünde keyiflimi idi keyifli idi 80 le gidip 180 hissettiren cinsten :) 54 bin km almıştım yatmaktan perişanda adam edip sattım alan kazasız belasız kullansın

IMG_8671.JPG

Geri
Üst Alt